Afrodisiaka

Informace

Kotvičník zemní prášek 100g Zobrazit větší

Kotvičník zemní prášek 100g

Kotvičník zemní - Tribulus terrestris jemně namletý na prášek. Výhodu prášku je velice snadná příprava.

Více informací

2 ks

139 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Jednoletá bylina pocházející pravděpodobně z Číny a Indie. Kvůli svým blahodárným účinkům je v současnosti jednou z nejoblíbenějším bylin i u nás.

Kotvičník od nás je vysoce kvalitní, neboť nať obsahuje i semena, která mají nejvyšší obsah saponinů z celé rostliny. U nepoctivých dodavatelů jsou semena vybírána a prodávána zvlášť - pozor na tyto. Velice to může snížit účinnost byliny

Použití: Kotvičník je oblíbenou bylinou zejména mužů. Má totiž anabolické účinky tedy jinými slovy přispívá k nárůstu svalové hmoty a to zcela přirozenou cestou. Užití je vhodné pro sportovce a může se stát přírodní cestou pro náhradu chemických anabolických přípravků, která mají negativní dopad na zdraví. Dále podporuje přirozenou obranyschopnost organismu tedy imunitní systém. Čistí krev, pozitivní vliv má na kardiovaskulární zdraví. Neméně přínosné je působení na urogenitální ústrojí. Prospěje Vaší pleti, kterou udrží krásnou a zdravou. Kotvičník je znám jako tradiční mužské afrodiziakum.

Vyzkoušejte ho a připojte se k mnoha dalším spokojeným zákazníkům, kteří se pro tento produkt opakovaně vrací a již se stal nepostradatelnou součástí jejich životního stylu!

Pro zvýšení účinku doporučujeme kombinovat s bylinou s Makou. Pro anabolický efekt s konopným proteinem.

Tradiční použití: čajovou lžičku rozmíchat v malém množství vody a užít 2x denně před jídlem

TIP na přípravu: požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.

Surovina pro přípravu bylinného čaje

Výrobce: Salvia Paradise s.r.o.