Očistné

Informace

Zobrazit větší

Vykuřovací směs - THYMIAMUM

RY1135

Hmotnost20 g
ÚčinekOčistný / Léčebný / Magie /
Vůněbylinně květinová, s hlubokými pryskyřičnatými a dřevitými tóny
VýrobceVykurovadla RYMER
Způsob spalováníuhlík, vyuřovací pícka, elektrická kadidelnice

Více informací

Dodání do 10 dnů

109 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

V dobách středověku a raného novověku byla velice oblíbená  vykuřovací směs, jejímž základem byl tymián, bylina, která má silné čistící a léčebné účinky a dokáže spojovat lidskou duši se samotným bohem. Říkalo se jí „černé kadidlo“ a sloužila jako silný očistný prostředek, vykuřovaly se s ní stavení a příbytky na zahnání zlých duchů a čarodějnic, proti kletbám a uhranutím, obecně na ochranu před vším špatným, co se událo a co v průběhu času přicházelo. Rovněž se zapalovala v nemocničních pokojích pro vyčištění od „jedovatého a shnilého vzduchu“, tedy na odstranění choroboplodných zárodků a očistu na fyzické i duchovní úrovni.

Stejně jako v dávných dobách, můžeme i dnes spalovat tuto směs, pokud potřebujeme pročistit své byty a domy, kanceláře a místa od negativních energií, chceme se zbavit otisků nepříjemných událostí, hádek, konfliktů a špatných skutků, odehnat duchy nemocí a posílit zdraví.

Thymiamum je skvělou kompozicí nejen v účincích, při spalování vydává bylinně květinovou vůni s hlubokými pryskyřičnatými a dřevitými tóny.