INVEDA - esenciální ájurvédská kosmetika

Informace

Odběr novinek

INVEDA - esenciální ájurvédská kosmetika


Ájurvéda definuje krásu jako transformaci všech těl a mysli do stavu "Subhanga Karanam", kdy vnitřní, vnější i věčná krása jsou v harmonii. Tento vyvážený stav je filozofií kosmetické kolekce INVEDA... je synergií starověké moudrosti a obnovujících účinků přírodních esencí... esencí DOBRA & KRÁSY, dodávající bytostný půvab a šarm.

Kombinace zlaté, bílé, oranžové, modré a měděné barvy představuje Invedu jako esenci DOBRA &KRÁSY, dodávající půvab a šarm, tím nejefektivnějším přírodním způsobem. INVEDA – FILOZOFIE BAREV Na základě detailního zkoumání účinků barev na pleť a v souladu s filozofií a principy ájurvédy zvolila Inveda pro svou péči - zlatou, bílou, oranžovou, modrou a měděnou barvu.


ZLATÁ
je symbolem éteru, nejjemnějšího z elementů vesmíru, který v sobě nese mystiku čistoty, světla, jemnosti, hebkosti a nekonečna. Pleti dodává jas, pružnost a oslnivý vzhled.

BÍLÁ je symbolem vzduchu, základní esence života. Vzduch je nezbytný pro dýchání pleti, pro její sílu a jas. Umožňuje buněčnou obnovu, tedy regeneraci a omlazení pleti.

ORANŽOVÁ je barvou slunce, ohně a energie, pleť revitalizuje a zlepšuje její texturu. Napomáhá buněčné obnově, pleť rozjasňuje, zjemňuje, prodlužuje krásný vzhled pleti.

MODRÁ je barvou vody, hydratace pleti a cirkulace krve. Dodává buňkám vodu, zlepšuje jejich funkci. Voda zbavuje pleť nečistot, vylepšují elasticitu a hebkost pleti, dodává jí mladistvý vzhled.

MĚDĚNÁ je barvou země, zdrojem přírodních a organických živin. Měď přináší harmonickou krásu díky zdravému okysličování buněk, redukuje barevné rozdíly pleti, dodává jí zdravý vzhled.

INVEDA - esenciální ájurvédská kosmetika Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek