Bakhoor

Informace

Zobrazit větší

Amber Bakhoor

Hmotnost25 g
ÚčinekHarmonizující, Meditační, Uklidňující
Vůněnesmírně jemná a subtilní variace bakhooru se sametovými doteky vzácných dřev, ambry a sladkých orientálních tónů
Země původuOmán
Způsob spalováníUhlík, elektrický kadidelnice

Více informací

Dodání do 10 dnů

259 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Bakhoor je tradiční vykuřovací směs, používaná především v Arabském světě.  Skládá se z přírodních surovin, hlavní složku tvoří orlářkové dřevo, které se napouští a kombinuje s dalšími vonnými složkami, jako jsou éterické oleje, pryskyřice, santalové dřevo, ambra, pižmo a vonné byliny.

Každý výrobcesvůj tajný recept, který se dědí z generace na generaci a může se lišit v použití výchozích surovin a jednotlivých poměrů. Jde vždy o ruční práci s nejkvalitnějšími vonnými složkami. Obecně platí, že čím je Bakhoor uchováván déle, tím má lepší vůni.

Jedná se o velmi kvalitní a luxusní produkt, používaný pro významné příležitosti, jako jsou svatby, uctění hostů, milostné chvíle, odpočinek, k posílení pozitivní energie, uctívání a obětiny, také na odstranění negativních emocí, zlepšení nálady a posílení kreativity. Bakhoor velmi dobře neutralizuje pachy, dezinfikuje místnosti a v obchodním prostředí motivuje zákazníky.

Tento Bakhoor není komerčně vyráběn, jedná se o místní Ománský produkt, používaný v zemi hlavně pro osobní spotřebu a vyrobený z těch nejkvalitnějších surovin.

Zkuste i Vy fascinující vůně tohoto proslulého vykuřovadla.

Amber bakhoor - nesmírně jemná a subtilní variace bakhooru se sametovými doteky vzácných dřev, ambry a sladkých orientálních tónů