Bakhoor

Informace

Zobrazit větší

Sandal Bakhoor

Hmotnost25 g
ÚčinekUklidňující, Afrodiziakální, Harmonizující
Vůnějemná, sametová vůně santalu s hlubokou, sladce orientální a smyslnou vůní
Země původuOmán
Způsob spalováníUhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka

Více informací

Dodání do 10 dnů

259 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Bakhoor je tradiční vykuřovací směs, používaná především v Arabském světě.  Skládá se z přírodních surovin, hlavní složku tvoří orlářkové dřevo, které se napouští a kombinuje s dalšími vonnými složkami, jako jsou éterické oleje, pryskyřice, santalové dřevo, ambra, pižmo a vonné byliny.

Každý výrobcesvůj tajný recept, který se dědí z generace na generaci a může se lišit v použití výchozích surovin a jednotlivých poměrů. Jde vždy o ruční práci s nejkvalitnějšími vonnými složkami. Obecně platí, že čím je Bakhoor uchováván déle, tím má lepší vůni.

Jedná se o velmi kvalitní a luxusní produkt, používaný pro významné příležitosti, jako jsou svatby, uctění hostů, milostné chvíle, odpočinek, k posílení pozitivní energie, uctívání a obětiny, také na odstranění negativních emocí, zlepšení nálady a posílení kreativity. Bakhoor velmi dobře neutralizuje pachy, dezinfikuje místnosti a v obchodním prostředí motivuje zákazníky.

Tento Bakhoor není komerčně vyráběn, jedná se o místní Ománský produkt, používaný v zemi hlavně pro osobní spotřebu a vyrobený z těch nejkvalitnějších surovin.

Zkuste i Vy fascinující vůně tohoto proslulého vykuřovadla.

Sandal bakhoor - jemná, sametová vůně santalu s hlubokou, sladce orientální a smyslnou vůní