Bakhoor

Informace

Zobrazit větší

Red Amber Bakhoor

Hmotnost25 g
ÚčinekHarmonizující / Meditační / Uklidňující /
Vůnětajemně animální, pižmovitá s nádechem orlářky a exoticky ovocných doteků
Země původuOmán
Způsob spalováníuhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice

Více informací

Dodání do 10 dnů

259 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Bakhoor je tradiční vykuřovací směs, používaná především v Arabském světě.  Skládá se z přírodních surovin, hlavní složku tvoří většinou vzácná dřeva, které se napouští a kombinuje s dalšími vonnými složkami, jako jsou éterické oleje, pryskyřice, ambra a vonné byliny.

Každý výrobcesvůj tajný recept, který se dědí z generace na generaci a může se lišit v použití výchozích surovin a jednotlivých poměrů. Jde vždy o ruční práci s nejkvalitnějšími vonnými složkami. Obecně platí, že čím je Bakhoor uchováván déle, tím má lepší vůni.

Jedná se o velmi kvalitní a luxusní produkt, používaný pro významné příležitosti, jako jsou svatby, uctění hostů, milostné chvíle, odpočinek, k posílení pozitivní energie, uctívání a obětiny, také na odstranění negativních emocí, zlepšení nálady a posílení kreativity. Bakhoor velmi dobře neutralizuje pachy, dezinfikuje místnosti a v obchodním prostředí motivuje zákazníky.

Tento Bakhoor není komerčně vyráběn, jedná se o místní Ománský produkt, používaný v zemi hlavně pro osobní spotřebu, vyrobený ománskými ženami z těch nejkvalitnějších surovin.

Zkuste i Vy fascinující vůně tohoto proslulého vykuřovadla.

Red Amber bakhoor - vůně je tajemně animální, pižmovitá s nádechem orlářky a exoticky ovocných doteků