Milá ŽENO ????
srdečně tě zvu na OSLAVU ŽIVOTA ????
Společně se vyživíme na holčičím dýchánku, na kterém budou podávány plnotučné šálky guatemalského KOKOW, a byliny pro ženské ZDRAVÍ. Večírek jako stvořený k navázání dobrých vztahů založených na jasnosti. Zvu tě na CEREMONIÁL k posílení osobní CITLIVOSTI a prohloubení INTUICE. V tento den oslavujeme naši MATKU ZEMI, jako krásnou ŽENU, ze které se rodí řeky, jezera i hory. Zaslouží si úctu a lásku, a aby na ní bylo ŠTĚSTÍ. V tento den oslavuje naši MATKU ZEMI všechen mayský svět ????
Starodávná MEDICINA CACAO, K'akaw', laskavě ošetřuje a hluboce léčí krajinu SRDCE, a pomáhá uvelebit se V TĚLE. Procítíme se, prožijeme se. OŽIVÍME KREV, dosytíme NERVY, projasníme si VĚDOMÍ, uvolníme EMOCE, i MYSL. Ukotvíme osobní psychické síly. Pošleme modlitby všem BOHYNÍM světa, předně Bohyni čokolády IxCocoa. OČISTÍME SE vonným dýmem, uvolníme se, zvnitřníme se, vyživíme se do SÍLY. Během večera můžeme zpívat, ???? hrát, poslouchat hudbu, TANČIT, vykládat karty, ptát se orákula ????, meditovat, rozjímat, sdílet, nebo jen tak BÝT. Uděláme jednoduše co bude třeba. Vše se odvine od společného záměru příchozích. Utkáme synergicky jedinečný vzorek v nejženštější energii mayského posvátného počtu Tzolk'in, v nawalu, představujícího ducha Matky Země, I´x, jaguáří samici, strážkyni noci, osobní magickou sílu, i mateřskou energii, která VYŽIVUJE VŠECHNY VĚCI. Toto je den, kdy děkujeme za život, a jsme prostoupeni vděčností a POKOROU ????
Kakaové OVOCE, ze kterého připravuji kakaový NÁPOJ, je sklízeno místní rodinnou farmou, na Guatemalské Vysočině, poblíž SOPEČNÉHO jezera Atitlán. Farma se v rodině předává z generace na generaci. Pěstuje se ŠETRNĚ, s pomocí udržitelných a regeneračních postupů tak, aby byla zachována VITALITA půdy. Kakaové ovoce je sbíráno RUČNĚ, a vybírána jsou jen ta nejkvalitnější kakaová SEMENA. Ta po sběru procházejí dvoutýdenním fermentačním procesem. Pak se OPÉKAJÍ na horkých kamenech nad ohněm, aby se dále rozemlela na kakaovou pastu. Tento proces, od sběru ovoce, přes výběr semen až po pastu, provádějí s láskou ???? většinou DOMORODÉ ženy. Poté se připravuje slavnostní OHEŇ s obětinami k UCTĚNÍ PLODNOSTI prastarého KAKAOVÉHO DUCHA, a k vyjádření VDĚČNOSTI za příležitost užít si tuto medicínu. Kakaovou hmotu, ze které připravuji nápoj - „KOKOW“ - vyrábí tradičními řemeslnými postupy Nana Marina Cruz, MAYSKÁ STARŠÍ z národa Tz’utujil od jezera Atitlán, které se nachází ve vulkanické oblasti jihozápadní Vysočiny Guatemaly. Vždy se vyrábí pouze MALÁ SÉRIE NA ZAKÁZKU.
PROSTOR, ve kterém se setkáme, je ÚTULNÉ místo na Masarykově náměstí, s romantickým výhledem na ostravské STŘECHY. Sejdeme se v PÁTEK 12.5.23 v 19 hodin. Oblékni se do pohodlného oděvu, SUKNĚ, ve které SE CÍTÍŠ krásná a uvolněná. Na společném stole a oltáři nabídneme své oblíbené KVĚTINY, ovoce, A JINÉ DOBROTY. Vem si s sebou své drahé kamení, AMULETY, talismany, mohou být očištěny a znovu naladěny na OLTÁŘI. Před Oslavou jez LEHKÁ jídla, a pij dostatek čisté VODY. Kofeinové nápoje nejlépe vynechej. Více k dietě v rezervačním mailu.
KRUH je pro 13 žen ????
Rezervace PŘEDEM je nezbytná. Prosím o co nejdřívější přihlášení MAILEM na adresu eva@ewinybyliny.cz
Příspěvek 700,- Koček za osobu. Další Oslava s KOKOW IXMUCANE, se uskuteční za dalších 20 dní ???? na stejném místě.
☼ O MNĚ https://www.ewinybyliny.cz/content/4-o-nas
☼ o (guate)MAYSKÉ TRADICI posvátného kalendáře Tzolk'in https://www.mayskystromzivota.cz/maysky-strom-zivota/
Těším se na viděnou
S Láskou ????
Ewa ????