Milá Ženo ????
srdečně tě zvu na Oslavu Života ????
Přijď se vyživit na večírek v začátku zimy, na kterém budou podávány plnotučné šálky guatemalského Kakaa, i bylinné nálevy pro ženské zdraví. Starodávná kakaová Medicína laskavě ošetřuje a hluboce léčí krajinu srdce a pomáhá ukotvit se v kostech. Oživíme s ní krev, dosytíme nervy, projasníme si vědomí, a uvolníme mysl. Pošleme modlitby všem Bohyním světa, zvláště Bohyni čokolády IxCocoa, a uctíme paní Zimy, Moranu. Očistíme se vonným dýmem, zklidníme se, zvnitřníme se, vyživíme se, nadechneme se do Síly. Během večera můžeme zpívat i hrát, poslouchat hudbu, tančit, vykládat karty, meditovat, povídat, sdílet. Uděláme jednoduše co bude třeba. Vše se odvine od společného záměru příchozích. Utkáme synergicky jedinečný vzorek v nejženštější energii mayského posvátného počtu Tzolk'in , v energii dne nahualu Matky Přírody, I´x, jaguáří samice, strážkyně noci.
Prostor, ve kterém se setkáme, je útulné místo na Masarykově náměstí, s romantickým výhledem na ostravské střechy. Sejdeme se ve čtvrtek 12.1.2023 v 18 hodin, zůstaneme zhruba tři hodiny. Vezmi si oblíbený pohodlný oděv, ve kterém se cítíš krásná a uvolněná. Na společném stole nabídneme své oblíbené květy, ovoce, anebo dezert.. Vem si s sebou své milé hudební nástroje, kámeny, amulety, talismany. Před Oslavou jez lehká jídla. A pij dostatek čisté vody. Kofeinové nápoje nejlépe vynechej.
Kruh je pro 13 žen ????
Rezervace předem nutná. Prosím o co nejdřívější přihlášení mailem na adresu eva@ewinybyliny.cz
Příspěvek 555,- Koček za osobu. Další Oslava Kakao Ixmucane, se uskuteční ideálně za dalších 20 dní ???? na stejném místě.
☼ o mně https://www.ewinybyliny.cz/content/4-o-nas
☼ o (guate)mayské tradici posvátného kalendáře Tzolk'in https://www.mayskystromzivota.cz/maysky-strom-zivota/
Těším se na viděnou
S Láskou ????
Ewa ????