Milá Ženo ????
srdečně tě zvu na Oslavu Života ????
Společně se vyživíme na dýchánku, na kterém budou podávány plnotučné šálky guatemalského Kakaa a bylinné nálevy pro ženské zdraví.
Zvu tě na Ceremoniál k posílení osobní celistvosti, důvěryhodnosti a nezávislosti
Starodávná Kakaová Medicína laskavě ošetřuje a hluboce léčí krajinu srdce, a pomáhá ukotvit se v kostech. Oživíme s ní krev, dosytíme nervy, projasníme si vědomí, a uvolníme mysl. Pošleme modlitby všem Bohyním světa, zvláště Bohyni čokolády IxCocoa, a uctíme i Paní Jara. Očistíme se vonným dýmem, uvolníme se, zvnitřníme se, vyživíme se, nadechneme se do Síly. Během večera můžeme zpívat, ???? hrát, poslouchat hudbu, tančit, vykládat karty, ptát se orákula ????, meditovat, rozjímat, sdílet, nebo jen tak být. Vše se odvine od společného záměru příchozích. Utkáme synergicky jedinečný vzorek v možná nejženštější energii mayského posvátného počtu Tzolk'in, v nawalu, představujícího ducha Matky Země, I´x, jaguáří samici, strážkyni noci, osobní magickou sílu, mateřskou energii, která vyživuje všechny věci. Toto je den, kdy děkujeme za život, a jsme prostoupeni vděčností a pokorou ????
Prostor, ve kterém se setkáme, je útulné místo na Masarykově náměstí, s romantickým výhledem na ostravské střechy. Sejdeme se v neděli 2.4.23 v 18 hodin. Vezmi si oblíbený pohodlný oděv, ve kterém se cítíš krásná a uvolněná. Na společném stole a oltáři nabídneme své oblíbené květiny, ovoce, dobroty.. Vem si s sebou své milé hudební nástroje, drahé kamení, amulety, talismany. Před Oslavou jez lehká jídla. A pij dostatek čisté vody. Kofeinové nápoje nejlépe vynechej. Více k dietě v rezervačním mailu.
Kruh je pro 13 žen ????
Rezervace předem je nezbytná. Prosím o co nejdřívější přihlášení mailem na adresu eva@ewinybyliny.cz
Příspěvek 700,- Koček za osobu. Další Oslava s Kokow Ixmucane, se uskuteční za dalších 20 dní ???? na stejném místě.
☼ o mně https://www.ewinybyliny.cz/content/4-o-nas
☼ o (guate)mayské tradici posvátného kalendáře Tzolk'in https://www.mayskystromzivota.cz/maysky-strom-zivota/
Těším se na viděnou
S Láskou ????
Ewa ????