Milá Ženo ????

srdečně tě zvu na Oslavu Života ???? Přijď se vyživit na sobotní večírek!

Setkáme se pod ochranou Prababičky Času Ixmucane, v kruhu s Jaguáří samicí I´x Balam. Po boku Morany, a na počest Paní Zimy, vypijeme šálek plnotučného guatemalského Kakaa. Bude podáván též uvolňující bylinný nálev pro ženské zdraví, který podpoří účinky starodávné Kakaové Medicíny. Kakao hluboce léčí krajinu srdce a pomáhá usadit se v kostech. Laskavě ošetřuje emocionální rány a prospívá i hmotnému tělu. Oživíme jím krev, dosytíme vlákna nervů, projasníme vědomí, uvolníme tělo i mysl.. Pošleme modlitby všem Bohyním, a obzvlášť Bohyni čokolády IxCocoa. Očistíme se vonným dýmem, zklidníme se, zvnitřníme se, vyživíme se, nadechneme se do Síly. Během večera si můžeme povídat, zpívat i hrát, poslouchat hudbu, tančit, vykládat karty, meditovat. Uděláme jednoduše co bude třeba. Vše se odvine od záměru společenstva. Utkáme synergicky jedinečný vzorek v nejženštější energii mayského posvátného počtu Tzolk'in, v energii navalu Matky Přírody, I´x Balam, jaguáří samice, strážkyně noci, magie tvoření.

Ceremonie kakaa je místem setkání v časoprostoru srdce, kde se můžeme prožít na velmi hluboké úrovni, cítit se spojeni s ostatními a se vším, co žije. Toto je obřad, který připomíná stvoření člověka. Vrátíme se ke kořenům a usadíme se ve svém vlastním středu. Duch Kakaa nám během ceremonie pootevře srdce, léčí tělo a rozšiřuje vědomí. Společně s předky můžeme tiše sedět, povídat si o nejen mayské spiritualitě a k tomu popíjet tradiční, silné, 100% organické kakao z Guatemaly, z oblasti Atitlánského jezera, vyrobeného ručně, z prapůvodní odrůdy kakaových bobů Criollo. Kakao léčí na úrovni těla, a ve spojení s duchem Kakaa i na spirituální a energetické úrovni.

 

Prostor, ve kterém se setkáme, je útulné místo na Masarykově náměstí, s romantickým výhledem na ostravské střechy. Sejdeme se v sobotu 3.12.2022 v 17 hodin, zůstaneme zhruba čtyři hodiny. Vezmi si slavnostní pohodlný oděv, ve kterém se cítíš půvabně a uvolněně. Přines své oblíbené květy, ovoce, a jiné dobroty na sdílený stůl. Přibal s sebou svůj milý hudební nástroje, kámen, amulet, talisman. Před Oslavou jez lehká jídla a pij dostatek čisté vody. Kofeinové nápoje nejlépe vynechej.

Kruh je pro 13 žen ????
Prosím o co nejdřívější přihlášení mailem na eva@ewinybyliny.cz anebo telefonicky +420 608 611 093
Příspěvek 555,- Koček za osobu. Další Oslava Kakao Ixmucane, se uskuteční ideálně za dalších 20 dní ???? na stejném místě.

Více o mně
 https://www.ewinybyliny.cz/content/4-o-nas
o (guate)mayské tradici posvátného kalendáře Tzolk'in https://www.mayskystromzivota.cz/maysky-strom-zivota/

 

Těším se na viděnou ????