SONG OF INDIA/R.EXPO  je již od roku 1932 značkou jedinečné kvality. Je jedním z předních dovozců a distributorů vonných tyčinek, kuželů a přírodních bylinných produktů - olejů, parfémů, mýdel, šamponů, i svíček, a z Indie pocházejících výrobků tradičních řemesel. Výhradně ruční prací vytváří překrásné výrobky pouze na bázi rostlinných extraktů a čistých esenciálních olejů. Přináší svým zákazníkům uklidňující vůně, které obohacují atmosféru a čistí okolí.

S vizí a podnikatelským duchem, a jediným motivem – spokojenost zákazníků, již třetí generace tohoto rodinného podniku zaznamenává fenomenální růst. Všechny výrobky jsou ručně vyráběné a firma je hrdá na to, že nyní podporuje více než deset tisíc rodin v Indii. S pomocí tržeb z prodeje v indických chrámech, podnik též začal podporovat několik dětí ze vzdálených vesnic Rajasthanu v Indii, které jsou velmi chudé a/​​nebo ztratily jednoho nebo oba rodiče, a z existenčních důvodů si nemohly dopřát vzdělání. Díky podpoře rodinného podniku SONG OF INDIA/R. EXPO jsou tyto děti vybaveny vším potřebným, včetně školních uniforem, stacionářem, školným, dopravou, dalším doučováním i lékařskou péčí. Byly podpořeny v nalézání vize svého života podle jejich osobních představ.

Z bohatého sortimentu firmy SONG OF INDIA si dovolíme Vám, zákazníkům obchodu Ewïny Bylïny, nabídnout exkluzivní řadu přírodních tuhých vůní.

Tuhé parfémy jsou vyrobeny z ryze přírodních složek, kde základ tvoří přírodní nerafinovaný včelí vosk, aloe vera, jojobový olej a olej z pšeničných klíčků. Doplněno čistými esenciálními oleji! Jsou smíchány dle umění starodávných přírodních postupů, a se znalostí tradičních aromaterapeutických technik a principů  – ayurvedy. S velkou pečlivostí a láskou smíseny do nádherných kompozic, jež plně odpovídají vysokým nárokům na přírodní kosmetiku a vůně bez umělých, synteticky vyrobených přísad.

Objevte původní prostředek péče o své tělo, duši i ducha! Nádherné a dlouhotrvající vůně dokonalé přírody! Objevte nový způsob použití vůní! Přijměte své charisma! Podpořte atraktivní a pohodlnou přírodní alternativu! Těmito nevtíravými, jemnými a zároveň exotickými a luxusními vůněmi, můžete nejen smyslně procítit dech vonné Indie, ale také vyjevit svůj životní postoj, otevřený ekologickému smýšlení a fair principům v životě. Uplatnění naleznou u žen i mužů.

Vůni nanášíme prstem přímo na kůži. Teplo vaší pokožky rozpouští oleje a vosky bez mastného pocitu. Nanesete-li přiměřené množství parfému na oblíbenou část těla, která je vám milá, vůně vás provází po celý den. Velmi dobře se ovšem uvolňuje a působí na pulsních bodech – za ušima, na zápěstích, spáncích nebo pod koleny. Ve vlasech působí též obzvlášť delikátně. Lze mísit více vůní najednou, dle nálady. Přírodní tuhý parfém Song of India je dodáván v originální ručně vyřezávané kamenné nádobce z mastku, nebo v ručně vyřezávané dóze z růžového dřeva.