A je to tady!!! Společně s Káťou vás zveme na setkání s Vonnými Dýmy. Zveme vás k Tanci, k Životu, ke Změně. K čemu nám vůně mohou sloužit v každodenním životě? Rády bychom vám zprostředkovaly odpovědi, na které jsme přišly my a společně s vámi, hledaly další dílky do skládačky tohoto Mysteria... Protančme se ke své Vůni, shledejme se s Dévou Vytančené Rostliny!

Protančíme se ke své Vůni, Esenci Přítomného Okamžiku, naší vlastní Medicíně, Průvodci. Sami budeme vědět, co znamená a k čemu a kdy jej používat.

Kdo vás bude provázet?

Tanec
Kateřina Zemčíková

Tělo je náš chrám, náš učební nástroj, náš velký dar. Tanec je pro mě způsob, jak tělo dostat do
pohybu. A když se rozpohybuje tělo, rozhýbou se i další vrstvy naší bytosti, mysl, emoce… Mají možnost se utřepat, přeskupit a my pak můžeme nacházet nové cesty v našich životech. Tanec byl odpradávna způsob, jak spolu lidé trávili čas, bavili se, tvořili, byli spolu v přítomném okamžiku. Mým záměrem je vytvořit prostor, kde se budeme cítit bezpečně a budeme moci dát svá těla do svobodného pohybu. To jak se budete hýbat, nechám zcela na vás. Budu vás jemně provádět, dávat podněty k tomu abyste si uvědomovali jednotlivé části těla a objevovali nové možnosti pohybu. Budu pracovat s přirozenou dynamikou, kterou tanec má a s imaginacemi, které mi jsou blízké.
Tanci se věnuji od svých 13 let. Vyzkoušela jsem různé styly přes orientální tance, flamenco, africké tance nebo moderní balet. Nakonec jsem se na dlouhá léta usadila v Tanci 5 rytmů a Movement Medicine, kterými v Čechách provází Raduca Vojáčková. Tvůrčí podněty přišly i s dalšími zahraničními lektory na různých místech naší země. Největším učitelem je pro mě ovšem tělo a život sám.
Věnuji se také hudbě, jsem součástí vokálního uskupení Živa. Pracuji s dětmi v mateřské školce. Napsala jsem a ilustrovala Příběhové Karty, které lidem slouží k usebrání a komunikaci se svým vnitřním světem. S kartami také budeme při našem setkání pracovat.
Všechny moje aktivity spojuje jedna věc a to je vztah ke Zdroji, k Zemi, k Vesmíru… Mým záměrem je budovat tento vztah, protože to přináší do mého každodenního života smysl, naplnění a lehkost. Tuto zkušenost bych chtěla sdílet a předávat.

Očista vykuřováním, a vůně
Ewa Grünbergerová

Vykuřování, Vykuřovadla, Očista, Vůně, Esence... 


Příspěvek na setkání je 450Kč

Vážíme si svého času stejně tak jako vašeho. Proto jsme se rozhodly pro rezervační příspěvek 200 korun za osobu. Zamluvení místa je úplné po jeho úhradě. Doplatek na místě.
Přihlašujte se do 23.5. na email ewicca@volny.cz
Po přihlášení vám pošleme údaje k zaplacení rezervačního příspěvku.
Záloha na tanec je nevratná. V případě, že byste nemohli dorazit, najděte za sebe náhradu.
Pokud máte nějaké dotazy pište na email nebo volejte
Káťa 723 366 881
Ewa 608 611 093

Sejdeme se v 17h, v sobotu 25. května 2019 v Celostním Centru Zdraví Živa v Ostravě, Nádražní ulice č.716/46, poblíž Konzervatoře. Konec ve 20h