Černý Panter i Jaguár vás zvou na úžasnou cestu tance a sdělují vám: je čas sundat masku a být tím kým jste, žít život plně a intenzivně. 

Dobře maskovaní se kradou neproniknutelnou džunglí. Působí nebezpečně a silně. Jejich pohyby jsou opatrné a sebejisté. Jako silové zvíře vám darují nadpřirozené schopnosti. Mají schopnost rozumět chaosu a orientovat se v něm. Jako by svému nositeli dali nové oči. Obrovská síla, která sama od sebe dokáže posílit i léčit. Síla jaguára líže staré rány a léčí jizvy po boji. Přináší trpělivost a klid. Jaguár je znamením dravosti, symbolem urozenosti…
Černý Panter je úzce spjat s energií měsíce, jeho moudrost je tak hluboká jako sama noc. Moudrost, síla a dokonalost lovu se v těle jaguára i černého pantera snoubí s mystikou a spiritualitou.

Přijďte si zatančit harmonizující a posilující tanec těchto silových zvířat, které symbolizuje urozenost, dravost, trpělivost a klid, síla, která dokáže sama od sebe posílit i léčit.

"Hlubinami džungle temné
vedu tě do Jiné země,
světlo dálav nás provází,
nechť´odvaha ti neschází.
Pamatuj, že kdo se příliš často táže,
k místu zasvěcení dojít nedokáže.
Čeká tě tam uzdravení,
jež v prameni bytí pění.
Jako posel božské vůle,
rozhýbu vše ustrnulé.
Za mnou pojď´a neotálej
kam šlapeš, pozor si dávej,
nastala tvá velká chvíle,
brzy dojdeš svého cíle.
Projdeme močály, vodami života,
ve kterém ledacos se notně zamotá.
Až dosáhneš zasvěcení
všechno se v něm rázem změní,
zjistíš. že vše se jinak má,
než ti to zvenčí připadá.
Nic nemůžeš cestou zhatit,
jen mě nesmíš z očí ztratit.

... z knihy Duše Zvířat - Jeanne Rulandové 

Kdo má chuť tančit, přijďte. Zatančete si harmonizující a posilující tanec těchto silových zvířat, které symbolizuje urozenost, dravost, trpělivost a klid, síla, která dokáže sama od sebe posílit i léčit.

Průvodce na cestě tance Ve stopách Jaguára a Černého Pantera:

Michaela Petersen
"Cesta životem mě zavedla k indiánům Q'ero do Peru, do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Žila jsem s Toltéky v Mexiku a tančila s nimi ceremoniální tance u pyramid. Na tomto silném místě přišla vize, vědomý sen o vytvoření formy medicínského tance, který vychází z radosti z tance, dlouholetých zkušeností s výukou „pohybu“, setkání s tradičními tanci a moudrostí původních lidí."
Michaela pořádá semináře osobního rozvoje a tanců v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a jihoamerických zemích.

Rezervace místa a informace o Tanci: Michaela Petersen - nusta@nusta.cz - 775696008 - www.nusta.cz;  Ewa Jaguaritta - ewicca@volny.cz

Místo: Velký sál Antakarana, Ostrava - Zábřeh, Dolní 782/65
Čas: 28.9. 2018 10.30 - 17.30
Cena: 970 Kč 
Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 600 Kč nebo příspěvku v plné výši, tj. 970 Kč - Informace k zaplacení zálohy vám budou poslány po přihlášení.

Těšíme se na vás

Michaela a Ewa