SOUTĚŽ O ZÁJEZD DO VIETNAMU A KAMBODŽE PRO DVĚ OSOBY V HODNOTĚ 159.600 Kč

Velká vědomostní soutěž, kde hlavní a jedinou výhrou je poznávací cesta po zemích Dálného východu. Výherce získá zájezd pro dvě osoby do Vietnamu a Kambodže v hodnotě 159.600 Kč od společnosti Adventura.

VIETNAM A KAMBODŽA

Toužíte nahlédnout do tajemných zákoutí paláce Angkor Wat, jednoho z největších chrámových komplexů na světě? Strávit romantickou noc v zátoce Ha Long Bay, kde se kdysi  podle pověsti zanořil drak? Spatřit slavné vodní loutkové divadlo či ochutnat pravé vietnamské závitky? Během této cesty toho stihnete ještě mnohem více. Kromě tří míst ze seznamu UNESCO navštívíte honosné císařské paláce i chrámy určené prostému lidu. Bohémskou atmosféru okusíte v Hoi Anu, o něco těsněji vám bude v podzemních tunelech Cu Chi. A pokud jste ještě neslyšeli o koupání v Kambodži, tak tenhle zážitek si pro vás schováváme na závěr cesty!

PODMÍNKY SOUTĚŽE

1. Velká vědomostní soutěž probíhá od 12. září do 12. prosince 2022. 

2. S každou objednávkou produktů MYCOMEDICA a YAOMEDICA, kterou nakoupíte v kamenném krámě Ewiny Byliny, anebo v tomto období objednáte na NAŠEM EŠOPU, vám přijde v balíčku letáček se sadou soutěžních otázek

3. Soutěž bude rozdělena do tří období. Pro každé období bude jiná sada otázek.

1. období: 12. září – 12. října 2022
2. období: 13. října – 12. listopadu 2022
3. období: 13. listopadu – 12. prosince 2022

4. U jednotlivých otázek zakroužkujte správné odpovědi a letáček nám zašlete zpět. Pozor, otázky mohou mít více správných odpovědí! Odpovědi můžete hledat na našich internetových stránkách MycoMedica.cz, YaoMedica.cz, na Googlu,  literatuře apod.

Máte dvě možnosti, jak letáček doručit:

  • oskenujte ho nebo ofoťte a zašlete na e-mail: soutez@MycoMedica.cz
  • nebo letáček vložte do obálky a zašlete na adresu: TCM POINT s.r.o., Tomkova 53, 549 54 Police nad Metují 

Můžete vyplnit a zaslat neomezené množství letáčků z jakýchkoliv období soutěže. Do soutěže bude zařazen každý letáček se správně vyplněnými otázkami. Čím více letáčků odešlete, tím máte větší šanci na výhru.

5. Vyplněné letáčky zašlete nejpozději do 15. prosince 2022. Letáčky obdržené po tomto datu nebudou zařazeny do slosování.

6. Letáčky se správnými odpověďmi zařadíme do slosování. 19. prosince 2022 bude vylosován jeden výherce, který získá zájezd do Vietnamu a Kambodži pro dvě osoby v celkové hodnotě 159.600 Kč. 

7. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci TCM POINT s.r.o., a jejich rodinní příslušníci.

8. Kdo nehraje, nevyhraje!