Bylinné tinktury

Informace

Nové Shuang Huang Lian (Netopýr 0) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml Zobrazit větší

Shuang Huang Lian (Netopýr 0) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Shuang Huang Lian (Netopýr 0)(bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin. Buhnerův protokol. Více v knize pana Buhnera Přírodní antivirotika.

Více informací

2 ks

Skladem

139 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Shuang Huang Lian (Netopýr 0)(bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin. Buhnerův protokol. Více v knize pana Buhnera Přírodní antivirotika.  

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol, léčivé rostliny (byliny) - zlatice převislá (Forsythia suspensa), zimolez japonský (Lonicera japonica), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis). Směs udržuje tělo připravené na případný atak netopýřích potíží. Doporučujeme užívat společně s tinkturou Posílení imunity (Netopýr 2).

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k těmto léčivým rostlinám.

Více informací získáte v knize Přírodní antivirotika jejímž autorem je Stephen Harrod Buhner.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek (cca 1 kávová lžička). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 278 Kč.