Kategorie

Informace

Odběr novinek

O nás

PŘÁTELÉ BYLÏN a HOUB!
Jsme ze srdce rádi, že jste k nám právě zavítali! Těšíme se na vás, ať již ve virtuálním krámě,  a nebo kamenném v Ostravě.

Specializujeme se na obchod s vykuřovadly, a pomůckami i nástroji pro vykuřovací praxi. Na našich virtuálních pultech objevíte originálně balenou yerbu mate z Jižní Ameriky i potřeby k jejímu popíjení. V nabídce najdete mnoho tradicí ověřených bylinných produktů ze všech koutů světa. Psychonauté ocení základní sbírku entheogenů. Příznivce ayurvedy potěšíme organicky vypěstovaným ayurvedským kořením a potravinami z Indie, Pákistánu a Srí Lanky. Vyberete si z kvalitní přírodní kosmetiky francouzske značky Florihana, a/nebo místních výrobců. Afrodizaiaka v různých podobách zpříjemní chvíle všem. V krámku máme také originální ručně vyráběné šperky i oděvy ze světa i domoviny. Všechna srdce a nervy vyživí a opečují vynikající kakaové dobroty z ekvádorského kakaa. Zájemci o ceremoniální guatemalské Kakao, nechť se ozvou mailem. 

Eva a Patrik

_mg_2914
Eva Grünbergerová 
Zároveň s koncem mayského kalendáře otevřela v Ostravě tento krámek s Bylinami, vykuřovadly a posvátnými super potravinami, který od té doby vydává Medicíny všem Poutníkům na jejich Cestě. Skrze očistu a vykuřování Bylinami zprostředkovává léčivou sílu Dévů. Provádí očistu prostor i lidí. Vykládá Mayské Orákulum. Poradí na vyžádání. Zajímá se o léčebnou výživu. Vlastní certifikát na sběr Divokých rostlin, a certifikát na Houby. Iniciována Bella Donnou. Má svolení pracovat s 
Tabákem. Smí provázet při obřadu posvátného Kakaa v duchu mayské tradice. Je držitelkou Chanupy. Zaměřuje se na modlitby za Hojnost a Prosperitu, Pokoru a Vděčnost, a Naději. Pracuje s otevřeným srdcem, ohněm, a v souladu se spiritualitou a učením původních kmenů. Vychází z kořenů evropské ženské spirituality. Vykuřovala a provázela při porodech, svatbách, i odchodech do Věčných Lovišť

Patrik Josífko
Patrik Josífko

Kontakt

Obchod: EWÏNY BYLÏNY & YERBA MATÉ RÖÖM 
Nádražní 1905/90, 702 00 Moravská Ostrava

Provozovatel kamenného i internetového obchodu EwinyByliny.cz:
Eva Grünbergerová
IČ: 88651053
tel.: +420 608 611 093
email: eva@ewinybyliny.cz

♥ Přátelé Bylïn a Houb ♥ 

Otvíráme příští týden tj. 11.1.2021 opět v režimu, kdy vydáváme objednávky z eShopu. Otevřeno bude mimo úterky a čtvrtky od 15 do 18h. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou.

Chcete-li mít zboží "Rezervováno ihned na krámku", udělejte objednávku v e-shopu a jako ZPŮSOB DORUČENÍ zadejte VYZVEDNUTÍ NA KRÁMKU, je zdarma. Avízo k Vyzvednutí dostanete mailem.

♥ Mějme dobré dny!!!

Upozorňujeme, že DOBÍRKY lze do odvolání platit POUZE BEZHOTOVOSTNĚ, platební kartou

(Pro všeobecnou pohodu doporučujeme

si před návštěvou krámku

předem ověřit telefonicky aktuální otvírací dobu

Otevřeno obvykle od 15 do 18h)

Úterky, víkendy a státní svátky zavřeno

Potřebujete poradit s výběrem? Volejte prosím ve všední dny mezi 9 - 12h a 15 - 18h 

Osobní setkání je možné po telefonické dohodě: +420 608 611 093 

Aktuálně: facebook.com/EwinyByliny

PŘIJÍMÁME PLATBY JEN V HOTOVOSTI


Kde nás najdete? Zvětšit mapu...


Virtuální prohlídka našeho obchůdku na Google+

ewa-prodejna-nova1