Kategorie

Informace

Odběr novinek

O nás

PŘÁTELÉ BYLÏN a HOUB!
Jsme ze srdce rádi, že jste k nám právě zavítali! Těšíme se na vás, ať již ve virtuálním krámě,  a nebo kamenném v Ostravě.

Specializujeme se na obchod s vykuřovadly, a pomůckami i nástroji pro vykuřovací praxi. Na našich virtuálních pultech objevíte originálně balenou yerbu mate z Jižní Ameriky i potřeby k jejímu popíjení. V nabídce najdete mnoho tradicí ověřených bylinných produktů ze všech koutů světa. Psychonauté ocení základní sbírku entheogenů. Příznivce ayurvedy potěšíme organicky vypěstovaným ayurvedským kořením a potravinami z Indie, Pákistánu a Srí Lanky. Vyberete si z kvalitní přírodní kosmetiky francouzske značky Florihana, a/nebo místních výrobců. Afrodizaiaka v různých podobách zpříjemní chvíle všem. V krámku máme také originální ručně vyráběné šperky i oděvy ze světa i domoviny. Všechna srdce a nervy vyživí a opečují vynikající kakaové dobroty z ekvádorského kakaa. Zájemci o ceremoniální guatemalské Kakao, nechť se ozvou mailem. 

Eva a Patrik

_mg_2914
Eva Grünbergerová 
Zároveň s koncem mayského kalendáře otevřela v Ostravě tento krámek s Bylinami, vykuřovadly a posvátnými super potravinami, který od té doby vydává Medicíny všem Poutníkům na jejich Cestě. Skrze očistu a vykuřování Bylinami zprostředkovává léčivou sílu Dévů. Provádí očistu prostor i lidí. Vykládá Mayské Orákulum. Poradí na vyžádání. Zajímá se o léčebnou výživu. Vlastní certifikát na sběr Planých rostlin, a certifikát na Houby. Iniciována Bella Donnou. Má svolení pracovat s 
Tabákem. Smí provázet při obřadu posvátného Kakaa v duchu mayské tradice. Je držitelkou Chanupy. Zaměřuje se na modlitby za Hojnost a Prosperitu, Pokoru a Vděčnost, a Naději. Pracuje s otevřeným srdcem, ohněm, a v souladu se spiritualitou a učením původních kmenů. Vychází z kořenů evropské ženské spirituality. Vykuřovala a provázela při porodech, svatbách i odchodech do Věčných Lovišť

Patrik Josífko
Patrik Josífko

Kontakt

Obchod: EWÏNY BYLÏNY & YERBA MATÉ RÖÖM 
Nádražní 1905/90, 702 00 Moravská Ostrava

Provozovatel kamenného i internetového obchodu EwinyByliny.cz:
Eva Grünbergerová
IČ: 88651053
tel.: +420 608 611 093
email: eva@ewinybyliny.cz

AKTUÁLNĚ: Stejně jako na jaře. Během předem oznámených dnů, budou skrze mříž vydány objednávky z ešopu. Otevřeno v pátek 23.10.20 jako obvykle.

(Pro všeobecnou pohodu doporučujeme

si před návštěvou krámku

předem ověřit telefonicky aktuální otvírací dobu

Kamenný krám v Ostravě obvykle otevřen ve všední dny

Úterky zavřeno

Pondělí, středa, čtvrtek a pátek otevřeno obvykle od 15 do 18h)

Víkendy zavřeno

Potřebujete poradit s výběrem? Volejte prosím ve všední dny mezi 9 - 12h a 15 - 18h 

Osobní setkání je možné po telefonické dohodě: +420 608 611 093 

Aktuálně: facebook.com/EwinyByliny

PŘIJÍMÁME PLATBY JEN V HOTOVOSTI


Kde nás najdete? Zvětšit mapu...


Virtuální prohlídka našeho obchůdku na Google+

ewa-prodejna-nova1