Masti, krémy, ústní vody

Informace

Sangre de Drago s bambuckým máslem, mandlovým olejem a včelím voskem - přírodní balzám - 50 ml Zobrazit větší

Sangre de Drago s bambuckým máslem, mandlovým olejem a včelím voskem - přírodní balzám - 50 ml

Sangre de Drago - přírodní balzám s bambuckým máslem, mandlovým olejem a včelím voskem - vyrobeno ze 100% primární pryskyřice / latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. ,bambuckého másla, mandlového oleje a včelího vosku.

Více informací

Dodání do 10 dnů

249 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Sangre de Drago - Přírodní balzám s bambuckým máslem, mandlovým olejem a včelím voskem - vyrobeno ze 100% primární pryskyřice / latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. ,bambuckého másla, mandlového oleje a včelího vosku.

Sangre de Drago je hustá míza vytékající po naříznutí kůry stromu Croton lechleri, barvou připomínající krev. Díky ní a semenům ve tvaru draka je také známa jako "Dračí krev". Používá se vnitřně i zevně. Sangre de Drago je výborným pomocníkem doma i na cestách.

V jihoamerické medicíně jsou již po staletí šťávou ošetřovány rány pro zastavení krvácení, pro urychlení hojení, uzavření ran a ochranu zranění před infekcemi a při kožních obtížích. Dračí krev je užitečná pro všechny typy řezných poranění, škrábanců, vnějších jizev, pupínků a dalších kožních problémů. Jednoduše se aplikuje přímo na postižené místo. Také velice rychle uleví při hmyzím bodnutí a kousnutí klíštětem.

Bambucké máslo je tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického (Vitellaria paradoxa, syn. Butyrospermum parkii) z čeledi zapotovitých, který roste převážně v subsaharské Africe v pásu savan.

Bambucké máslo tvoří hlavní složku balzámu největší částí jsou nenasycené kyseliny olejová, stearová. Dále vitaminy B, D, F, E, A. Tyto složky chrání pokožku před vnějšími mikroorganismy a volnými radikály. Velmi účinně ji také vyživují a hydratují. Chrání před nepříznivými vlivy - slunce, vítr, déšť. Zvyšuje odolnost kůže drobných ran a oděrek. Celkově zjemňuje a zvláčňuje. Dodá pokožce elastičnost a pružnost.

Mandlový olej je jeden z nejvíce používaných olejů v přírodní kosmetice, pro své blahodárné účinky na pokožku. Vhodný pro všechny typy. Má velmi regenerační účinky. Obsahuje vitamíny A, F, E – alfa tokoferol (přírodní antioxidant). Velké množství nenasycených mastných kyselin. Nejvíce kyselinu olejovou. Dále vápník, draslík a horčík.

Včelí vosk je především ochrana pokožky proti vnějším vlivům (slunce,vítr, déšt) Vosk zůstává na pokožce, chrání ji a hydratuje. Svým složením také regeneruje, vytváří přirozenou ochrannou vrstvu, která vyživuje a zvlhčuje.

 

Použití, dávkování, informace:

Používejte 2x denně

 

Upozornění:

Uchovávejte při pokojové teplotě.

Chraňte před sluncem

Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Informace o složkách:

  • Sangre de Drago
  • Mandlový olej
  • Bambucké máslo
  • Včelí vosk

Podrobné informace naleznete na veřejně přístupných zdrojích na internetu, nebo v HERBÁŘI ROSTLIN.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Croton lechleri Muell. Arg. neschválila.

 

Balení: 50 ml přírodního balzámu v plastové dóze

Hmotnost s obalem: 73g