Bylinné a ovocné šťávy a oleje (SP)

Informace

Odběr novinek

Bylinné a ovocné šťávy a oleje (SP) Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 139 Kč Dodání do 10 dnů

  Máslo přepuštěné tradičním ájurvédským způsobem. Ghí je výrobek původem z Indie, jehož kořeny sahají dávno do minulosti. Ájurvéda na ghí pohlíží jako na základ kuchyně. Jedná se o máslo zpracované z kravského mléka, které se zahřátím zbavuje vody, bílkovin a laktózy - tím získává delší trvanlivost, výrazné krémové aroma, nežlukne, nekazí se a je vhodné...

  139 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 119 Kč Dodání do 10 dnů

  Výhodné extra velké balení BIO kokosového panenského oleje. Kokosovník ořechoplodý – lat. Cocos nucifera je vysoká palma dorůstající výšky až 30 m. Předmětem sběru jsou zejména plody – ořechy, ze kterých se získává vnitřní dužina – kokos, kokosové mléko, olej či kokosová voda.

  119 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 229 Kč Dodání do 10 dnů

  Konopný olej. Vynikající kvalita. Oceněn jako nejlepší konopný olej na Cannafestu 2010. Konopný olej je vhodný pro udržování normálního kardiovaskulárního zdraví, je nápomocný při normalizaci cholesterolu v krvi. Má vliv na hladinu krevního cukru, je doporučován pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu - imunitního systému.

  229 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 140 Kč Dodání do 10 dnů

  Jedná se o sušenou pryskyřičnou šťávu získanou z plodů palmy Daemonorops draco. Tato palma roste na Molukách. Byla využívána jako látka vykuřovací, přičemž ji nejvíce využívali exorcisté na odstranění těch nejsilnějších negativních energií.

  140 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 179 Kč Dodání do 10 dnů

  100% BIO ovocná šťáva z plodů kustovnice čínské – lisovaná za studena Jedná se o 100% BIO šťávu, která je získána z plodů kustovnice čínské. Získávání šťávy probíhá tím nejšetrnějším způsobem, tedy za studena. Při zpracování je kladen vysoký důraz na kontrolu a uchování mimořádných vlastností plodů.

  179 Kč
  Dodání do 10 dnů
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek