| Průměr | 12 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Průměr | 9,5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Průměr | 12.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Pákistán |
| Poznámka | Vhodná na rychlozápalné uhlíky, vel. 2.7 cm a 3.3 cm |
| Průměr | 12.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Pákistán |




