| Hmotnost: | 200 g |
| Země původu: | červený granát z Tanzánie |
| Hmotnost | 2 g |
| Výška | 4 cm |
| Délka | 4 cm |
| Balení | 2 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | amazonit z Ruska |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | cca 8 cm |
| Výška | cca 10 cm |
| Země původu | Pakistán |
Vše pro zkušené i začínající šamany
Nabízíme speciality a magické artefakty od původních i domorodých kmenu, hand-made produkty, vše pro vykuřování i pro každodenní magickou praxi a léčení...

Největší výběr Yerba Maté
a Wayusa v Ostravě
Vše pro zkušené i začínající šamany
Nabízíme speciality a magické artefakty od původních i domorodých kmenu, hand-made produkty, vše pro vykuřování i pro každodenní magickou praxi a léčení...

Největší výběr Yerba Maté
a Wayusa v Ostravě
Zobrazení 1-10 z 10 položek
| Hmotnost: | 200 g |
| Země původu: | červený granát z Tanzánie |
| Hmotnost | 2 g |
| Výška | 4 cm |
| Délka | 4 cm |
| Balení | 2 ks |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | amazonit z Ruska |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | Nepál |
| Délka | 10 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | cca 8 cm |
| Výška | cca 10 cm |
| Země původu | Pakistán |


Vše pro zkušené i začínající šamany
Nabízíme speciality a magické artefakty od původních i domorodých kmenu, hand-made produkty, vše pro vykuřování i pro každodenní magickou praxi a léčení...

Největší výběr Yerba Maté
a Wayusa v Ostravě


Začněte psát pro vyhledávání produktů.