Yerba listová, hrubě sekaná, s příměsí větviček a trochy prachu ve vyváženém poměru.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Vysoce kvalitní veterinární přípravek Coriolus, kterého si staří Číňané cenili pro jeho vitalizující účinky na tělo i mysl. Tradiční medicína věří v jeho podpůrné vlastnosti při léčbě nádorových onemocnění.
Coriolus nemůžeme nabízet jako doplněk stravy na základě absurdní vyhlášky EU.
Nabízíme ho tedy jako veterinární přípravek.
| Latinský název: | Boswellia sacra |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, posilující, meditační, spirituální |
| Vůně: | výrazná, s citrusovým aroma i tóny mandlí, ovoce a květin |
| Země původu: | Omán |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Acorus calamus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, afrodisiakální, magie |
| Vůně: | hořko-kořenitá, mírně skořicová, teplá a exotická |
| Země původu: | Chorvatsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
Aqua(Cologna) de Lavanda
Hmotnost s obalem: 220g
| Objem | 10 ml |
| Vůně | sladká, orientální s tóny květin a vzácných dřev |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Orientální směs koření. Barevná všhochuť koření s mangem, granátovým jablkem, mátou a chilli vhodná nejen do mletých mas, ale i k ochucení pražených oříšků, ovocných a zeleninových salátů.
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd. Pícka obsahuje sítko vhodné velikosti, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název: | Cedrus atlantica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, harminizující, magie |
| Vůně: | teplá, kořeněná, mírně nasládlá, balzamická |
| Země původu: | Francie |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |




