Cordyceps militaris (housenice červená) je svými účinky velmi podobný svému známějšímu příbuznému Cordycepsu sinensis. Zde vám ho nabízíme ve formě prášku (powder/biomasa), kdy se usušená plodnice houby rozemele na velmi jemný prášek speciální metodou shellbroken, při které dojde k narušení chitinového obalu buňky a uvolnění účinných látek. Oproti extraktu má tato forma jemnější působení.
Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o extrakty z houby cordyceps a aceroly. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem.
Pyšní se řadou ocenění včetně značky Regionální potravina.
K žádné jiné vitální houbě se neváže tolik pověstí a legend jako k Reishi (Ganoderma lucidum neboli lesklokorka lesklá). „Houba nesmrtelnosti“, jak ji Číňané nazývají, se používá v asijském léčitelství již celá tisíciletí a těší se velké vážnosti.
Základem tinktury REISHI jsou čínské houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura REISHI vychází z receptu tradiční čínské medicíny.




