| Váha: | 50 g |
| Velikost: | v balení 10 ks |
| Vůně: | hluboká, sametově balzamická, lehce citrusová i květinová, snoubí se v ní to nejlepší z obou druhů kopálů |
| Země původu: | Mexiko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 22.00 |
| Velikost: | 8 ks/bal. |
| Vůně: | typicky kadidlová, sladce balzamická, citrusová po grepech, sametově pryskyřičnatá |
| Země původu: | Omán |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidňující / |
| Vůně | sladce dřevitá, jemně květinová s bylinnými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Očistný / Léčebný / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, dřevitá a balzamická |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Magie / Šamanismus / Uklidňující / Očistný / |
| Vůně | sladce dřevitá, skořicová s doteky amazonských bylin |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Očistný / Léčebný / |
| Vůně | sladce dřevitá |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidňující / |
| Vůně | jemně dřevitá, sametově bylinná se sladkými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Očista / Posilující / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, balzamická |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Spirituální / Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | lesní a pryskyřičnatá s doteky koření a zralého ovoce |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Spirituální / Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá s tóny zralého ovoce a orientálního koření |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Očista / Spirituální / Šamanismus / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá s doteky hořícího dřeva a čerstvého tabáku |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |




