Rapé Kaxinawa Moy Cumaru
Hluboce intenzivní a silný tmavý druh Rapé Cumaru. Mimořádně uzemňující, se schopností uvést uživatele do hlubokého stavu transu. V některých případech se může objevit nevolnost a detoxikace...
Acerola je přírodní zdroj vitamínu C, který zlepšuje vstřebatelnost účinných látek medicinálních hub lidským organismem.
Pokud užíváte vitální houby, doporučujeme přidat k nim 1 kapsli Aceroly.
| Latinský název: | Myrtus communis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, meditační, harmonizující |
| Vůně: | silně bylinná, pryskyřičná a balzámová |
| Země původu: | Maroko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
Rapé Yawanawa Peu
Toto Rapé dává okamžitý „kopanec“. Jedná se o základní Yawanawá Rapé vyrobené z popela Corda T. a Tsunu. Podle nás je to dokonalá směs popela a t., ne voňavá nebo kořenitá, čistá ve své chuti díky obsahu popela. Uštědří vám ránu...
Kotvičník zemní – BIO plod jemně namletý na prášek (pouze z BIO plodů, nikoliv celé natě. Výhodou prášku je velice snadná příprava. Mnoho mužů již objevilo přínos kotvičníku. Vyzkoušejte ho a staňte se jedním z nich. Jednoletá bylina pochází pravděpodobně z Číny a Indie.
| Latinský název: | Aspidosperma quebracho - blanco |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Léčebný, afrodiziakální, uklidňující |
| Vůně: | velmi příjemná, dřevitě exotická, mírně kadidlová |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík, plátek mica |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Rozprašovací hlava uzpůsobená na velké lahvičky aromatických vod (270ml a 221ml). Byly vyrobeny na zakázku českou firmou, velké díky
Bílá barva
| Latinský název | Nymphaea caerulea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Afrodiziakální / Očistný / |
| Vůně | poněkud nevýrazná, spíše bylinně květinová s balzamickými doteky |
| Země původu | Thajsko |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Ušní svíce (konická) z Bílých Karpat s biodynamikou včelstev. Jednoduchá léčivá, přírodní metoda pomáhá při léčbě zanětů a bolesti uší. Svíce jsou bez parafínu a jiných chem. látek, ze 100% bavlněneho plátna, včelího vosku, kurkumy s bio šalvějí a bio oleji.
10 ks v krabici + 1 zdarma
Rapé Nukini Forca
Jedná se o nejžádanější, výjimečné a vysoce ceněné Rapé. Nukini Forca je silné Rapé s vůní květů Amazonské džungle. Je vyrobené s láskou a oddaností kmenem Nukini z brazilského státu Acre.
Šalvěj červenokořenná (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny šalvěje červenokořenné pro normální činnost cévní soustavy.
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | smyslně orientální, sladce kořenitá, opojná a tajemná |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |




