Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o houbové extrakty a acerolu. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem.
Pyšní se řadou ocenění včetně značky Regionální potravina.
Čokoládový krém s lískovými ořechy.
Doplněk stravy
Byliny dovezené k nám ze Středomoří mají nádech zvláštnosti i proto, že u nás ve volné přírodě nerostou. Mezi ně patří i levandule. Kvůli fytoterapeutickým účinkům se pěstuje také u nás, vyžaduje však teplou polohu a lehčí půdu s obsahem vápna. Levandule lékařská pomáhá najít lepší spánek, pomáhá nám relaxovat.
Kakaové máslo má velice jemnou čokoládovou vůni.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Díky kombinaci vitálních hub (cordyceps a reishi) a extraktů z bylinek (echinacea a acerola) pomáhá Dračí sirup posilovat přirozenou obranyschopnost dětského i dospělého organismu. Nastavte dračí štít nemocem.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální, Meditační, Posilující |
| Vůně | sladce cedrová s tóny starého dřeva a lesních prskyřic |
| Výrobce | vykuřovadla Rymer |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | svěže citrusová, jemná, s tóny pomerančových květů |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | jemně nasládlá, étericky čistá, duchovní s tóny santalu |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | nesmírně jemná a subtilní, s doteky květinových tónů pižma |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Himálajská sůl obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků v přirozené podobě.
Koupelová sůl růžová jemná z Himaláje
Růžová jemná sůl je bohatá na železo, kalcium a magnesium.
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Funguje na principu aromalampy, pouze miska na oleje je nahrazena jemným sítkem, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název: | Pinus roxburghii |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, harmonizující, při nachlazení |
| Vůně: | poněkud drsnější oproti kůře, silně pryskyřičnatá, balzamicky nasládlá, lesní a očistná |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Liquidambar orientalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, afrodiziakální, magie |
| Vůně: | sladce vanilková, jemná, vysloveně příjemná se subtilně dřevitými tóny |
| Země původu: | Turecko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Lavandula officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný |
| Vůně: | svěže květinová, čistá a jasná, typicky levandulová |
| Země původu: | Francie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Cymbopogon citratus |
| Hmotnost: | 15 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, léčebný |
| Vůně: | silná svěží vůně s chladným citrónovým nádechem |
| Země původu: | Egypt |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Juniperus recurva |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, obětina, šamanismus |
| Vůně: | intenzivní, pryskyřičnatá, průzračně čistá, po čerstvém jehličí |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, spirituální, obětina, meditační, harmonizující |
| Vůně: | harmonická, vyvážená, ušlechtilá, jemně kadidlová i kořenitá |
| Země původu: | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | ralaxační, uklidňující, harmonizující |
| Vůně: | něžně květinová, s tóny levandule, mírná a jemná |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 20g |
| Vůně: | kadidlová, vánoční, vznešená a velmi jemná |
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | sladce květinová, orientální a kolébavě těžká, nevtíravá a vyvážená vůně květů champaky |
| Země původu: | Indie |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | omamně sladce, opojná, sametová s typickými prvky santalu a doteky pižmovitých, hedvábně květinových vůní |
| Země původu: | Indie |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.
Kanna prášek (Sceletium tortuosum)
Bylina v prášku, 10g z jižní Afriky
Jemný prášek z fermentované rostliny Kanna. Vynikající kvalita z Jihoafrické republiky.
Baleno v 25 ml průhledných plastových lahvičkách. Obsah balení: 10 g
Rapé Kaxinawa Cumaru
Hluboce intenzivní a silný tmavý druh Rapé Cumaru. Mimořádně uzemňující, se schopností uvést uživatele do hlubokého stavu transu. V některých případech se může objevit nevolnost a detoxikace...
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu kotvičníku. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky kotvičníku. Kotvičník zemní má vliv na hormonální aktivitu a podporuje močové
Ženské lidové písně ze Slovenska a Moravy
| Účinek | Provonění prostoru / Šamanismus / Spirituální / Léčebný / Očistný |
| Vůně | výrazně pryskyřičnatá, dřevitě kořenitá |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
Aqua (Cologna) de Tabaco Aroma tabáku stimuluje a přitahuje dobré vibrace, podporuje sebevědomí a obnovuje radost a sílu. Podporuje duševní rovnováhu, pomáhá uklidnit myšlenky a aktivuje ducha. Je nejlepším spojencem při hledání úspěchu a štěstí.
Určeno jako osvěžovač vzduchu!
100% čistý latex Sangre de Drago (Dračí krev) je čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, který domorodci v Peru a jiných částech Jižní Ameriky používají jako řešení například kožních problémů. Spektrum použití dračí krve je velmi široké.
Třezalka tečkovaná je rostlina, z níž drogou je kvetoucí nať (Herba hyperici), sbíraná po rozkvětu hned ráno (podle lidových pověstí nejlépe na svatého Jana – 24. 6.). Třezalka tečkovaná blahodárně působí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocna při udržení emocionální rovnováhy.
Mučenka pletní (Passiflora incarnata) je stará indiánská bylina pocházející z Jižní Ameriky. Mučenka pletní je rychle rostoucí popínavá vytrvalá bylina dorůstající výšky až 40 cm. Její stonky bývají hladké, někdy ochmýřené, vždy však dlouhé a popínavé s mnoha vedlejšími úponky.
Damiána – Turnera diffusa – ve formě jemně namletého prášku. Výhodou této formy je velice snadná příprava a rychlé užití. Damiána je malý keř rostoucí v celém Mexiku a střední Americe. Její užívání je datováno již od staré mayské civilizace, kde si jako první povšimli jejích účinků. Tradičně byla tato bylina užívaná ženami indiánů hodinu před pohlavním stykem.




