Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o houbové extrakty a acerolu. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem.
Pyšní se řadou ocenění včetně značky Regionální potravina.
Čokoládový krém s lískovými ořechy.
Doplněk stravy
Byliny dovezené k nám ze Středomoří mají nádech zvláštnosti i proto, že u nás ve volné přírodě nerostou. Mezi ně patří i levandule. Kvůli fytoterapeutickým účinkům se pěstuje také u nás, vyžaduje však teplou polohu a lehčí půdu s obsahem vápna. Levandule lékařská pomáhá najít lepší spánek, pomáhá nám relaxovat.
Kakaové máslo má velice jemnou čokoládovou vůni.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Díky kombinaci vitálních hub (cordyceps a reishi) a extraktů z bylinek (echinacea a acerola) pomáhá Dračí sirup posilovat přirozenou obranyschopnost dětského i dospělého organismu. Nastavte dračí štít nemocem.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální, Meditační, Posilující |
| Vůně | sladce cedrová s tóny starého dřeva a lesních prskyřic |
| Výrobce | vykuřovadla Rymer |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | svěže citrusová, jemná, s tóny pomerančových květů |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | jemně nasládlá, étericky čistá, duchovní s tóny santalu |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | nesmírně jemná a subtilní, s doteky květinových tónů pižma |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Himálajská sůl obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků v přirozené podobě.
Koupelová sůl růžová jemná z Himaláje
Růžová jemná sůl je bohatá na železo, kalcium a magnesium.
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Funguje na principu aromalampy, pouze miska na oleje je nahrazena jemným sítkem, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název: | Pinus roxburghii |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, harmonizující, při nachlazení |
| Vůně: | poněkud drsnější oproti kůře, silně pryskyřičnatá, balzamicky nasládlá, lesní a očistná |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Liquidambar orientalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, afrodiziakální, magie |
| Vůně: | sladce vanilková, jemná, vysloveně příjemná se subtilně dřevitými tóny |
| Země původu: | Turecko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Lavandula officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný |
| Vůně: | svěže květinová, čistá a jasná, typicky levandulová |
| Země původu: | Francie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |




