| Účinek | Provonění prostoru |
| Vůně | ušlechtilá a smyslná, bohatá na čisté santalové dřevo, s jemně dřevitými, hluboce sametovými akcenty a královskou vznešeností santalu |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
Yerba mate čistě listové
| Objem | 10 ml |
| Vůně | sladce dřevitá, sametově hluboká, typicky santalová |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Kolekce čajů
Aqua (Cologna) de Naranja
Hmotnost s obalem: 80 g
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | sladce orientální, exotická, vzrušující, mírně zemitá |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Koupelová sůl růžová hrubá z Himálaje s květem levandule a růže
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
| Latinský název: | Commiphora myrrha |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, obětina, léčebný, spirituální |
| Vůně: | hořce kořenitá, jemně dřevitá a mandlovitá, se sladce dřevitými tóny |
| Země původu: | Ogaden |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Klidný spánek, uklidňující, relaxační, kreativní, meditační, spirituální |
| Vůně: | jasná a svěží, jemně balzamická, lehce květinová, ušlechtilá |
| Země původu: | Řecko Chios |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, spirituální, posilující, relaxační |
| Vůně: | teplá, sladko-pryskyřičná, prosvětlující a rozveselující |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Pogostemon patchouli |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, afrodisiakální, magie |
| Vůně: | zemitá, mírně dřevitá, hluboká a velmi intenzivní, odstraňuje nepříjemné pachy |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |




