Aqua de Kananga
Hmotnost s obalem : 80 g
| Latinský název: | Myroxylon balsamum var. pereirae |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, léčebný, relaxační, při nachlazení, šamanismus |
| Vůně: | vanilková, sladká, balzamická |
| Země původu: | Peru |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
Ušní svíce (konická) z Bílých Karpat s biodynamikou včelstev. Jednoduchá léčivá, přírodní metoda pomáhá při léčbě zanětů a bolesti uší. Svíce jsou bez parafínu a jiných chem. látek, ze 100% bavlněneho plátna, včelího vosku, kurkumy s bio šalvějí a bio oleji.
Nabity v kamennem kruhu a včelích úlech. Vyrobeno ručně s láskou, baleno v eko obalech.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Neemová ájurvédská zubní pasta.
Bylinný čaj. Charakteristika: Listová yerba s větvičkami, s vysokým obsahem vitamínů a minerálů. Jemné, vyvážené v chuti. Lehce kouřově natrpklé aroma. Velmi tmavý nálev. Zraje 20 měsíců.
Bylinný čaj. Charakteristika: Lístky yerby s větvičkami. S přídavkem polydextrózy, máty, divoké růže, verbeny citrónové, fenyklu, lístků boldovníku vonného a mořské řasy. Dlouhodobé pití nápoje přispívá ke správnému metabolismu tuků a sacharidů v organismu a v důsledku toho ke snížení nadváhy.
| Latinský název | Liquidambar orientalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Klidný spánek, Afrodiziakální, Magie |
| Vůně | příjemná, sladce balzamická, pryskyřičná, květinová, konejšivá, erotizující |
| Země původu | Velká Británie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Peganum harmala |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, magie, uklidňující |
| Vůně: | s kakaovými a čokoládovými tóny, trpká, hořká bylinná |
| Země původu: | Pakistán |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka |
| Latinský název: | Turnera aphrodisiaca |
| Váha: | 20 g |
| Účinek: | Afrodisiakální, magie |
| Vůně: | sladká, bylinná, velmi příjemná, osobitá |
| Země původu: | Mexiko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
Kvalitní vyřezávaný bambusový Květ života (coaster) 18 cm vhodný jako silový zářič nebo např. jako harmonizační podložka pod nádoby s vodou.
Reishi (ganoderma neboli lesklokorka lesklá) je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky. Zvolte ideální poměr polysacharidů, triterpenů a dalších bioaktivních látek pro nejlpeší výsledky.




