Trachyspermum ammi neboli adžvain, adžvan či ajowan, nebo též ajwain. Rostlina je známa jako koptský kmín a v některých zdrojích je uváděna jako drsnoplodík moravčinovitý. Pochází z východního Středomoří, snad z Egypta, odkud se přes Blízký východ rozšířil až do Indie. Listy i plody se používají v gastronomii. Plody adžvanu bývají často zaměňovány s plody libečku.
Výběrová listová yerba s větvičkami, je výraznější než obvyklé Rosamonte
Pískavice bývá součástí mnoha směsí koření, jako je indické karí.
| Latinský název: | Hierochloe odorata |
| Vůně: | sladká, teplá, lehce vanilková |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, plátek uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Styrax tonkinensis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, harmonizující, afrodiziakální |
| Vůně: | sladce balzámová, vanilková, měkká a jemná |
| Země původu: | Laos |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Brosimum acutifolium |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | lehká, dřevitě-kořenitá, s jemnými pryskyřičnatými a čokoládovými tóny |
| Země původu: | Peru |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Hypericum perforatum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, magie |
| Vůně: | bylinná, kořenitá a jemně dřevitá lesní vůně |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Valeriana officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, magie |
| Vůně: | lehce animální, bylinná, jemně po čokoládě vonící aroma, které se dá označit jako velmi příjemné |
| Země původu: | Polsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | hluboká, mnohovrstvá, typicky sametová santalová vůně, s kořenitými variacemi a lehkými doteky šalvěje i mírnou chladivostí levandule |
| Země původu: | USA |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.
Jemná mořská keltská sůl je čistě přírodním produktem, vznikajícím z mořské vody na jílovém pobřeží Francie. Obsahuje širokou škálu minerálů a stopových prvků, využijete ji v kuchyni při vaření, ale také v koupelně.
Rapé Katukina Parica
Parica z kmene Katukina s nádechem lesního rostlinstva. Toto velmi jemně drcené Rapé je o něco tmavěji šedé než obvykle. Nejprve se vám bude zdát mimořádně silné, ale během několika okamžiků se dostanete do hlubokého klidu a jasnosti bytí...
Ivan čaj z Komarice s Rhododendronom Adamsii (Sagan Dalya)
Výjimečný nápoj našich předků vyrobený podle původních receptur fermentací vrbovky úzkolisté. Naše vrbovka úzkolistá pochází z ekologicky čisté a čarovné Archangeľské oblasti na severu Ruska z údolí řeky Severní Dvina.
Množství 75g
| Latinský název | Punica granatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Magie / Posilující / Očistný |
| Vůně | bylinná, jemně ovocná až květinová |
| Země původu | Turecko |
| Způsob spalování | plátek mica, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Mentha piperata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Spirituální / |
| Vůně | mátová, velmi čerstvá, chladivá |
| Země původu | Japonsko |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Arónie je opadavý keř původem ze Severní Ameriky. Díky ptákům, kteří plody arónie pojídají, se rostlina rozšířila i do dalších částí světa, kde volně zplaněla. Dobře se jí daří zejména v mírném pásu. V Evropě se pěstovat začala kolem roku 1700.
Extra kvalitní, jemně mletá guarana z Brazílie. Guarana není pražena, je pouze namleta a několikrát sítována pro dosažení vysoké jemnosti. Guarana HQ je kvůli několikanásobnému sítování o poznání dražší než běžně dodávaná mletá guarana na váhu. Guarana patří mezi nejsilnější legální stimulanty.
Ašvaganda je základní podporující tonikum indické ájurvédy, používající se „při slabostech těla i mysli”. Podle tisíciletých ájurvédských zkušeností pravidelné užívání withanie omlazuje a upevňuje duševní zdraví a vitalitu člověka.
Kakaová hmota BIO vyrobená z výjimečných ekvádorských kakaových bobů.
Kakaová hmota vyrobená z výjimečných ekvádorských kakaových bobů.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Účinná kombinace slzovky, citroníku, semínek lotosu a houby Maitake pro snadnou přípravu nápoje na posílení systému Pi (sleziny) a celkovou detoxikaci. Doplňte svou zdravou snídani.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální, Relaxační, Provonění prostoru |
| Vůně | kadidlová, vánoční, vznešená a velmi jemná |
| Průměr | 1 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Balení | cca 15 - 20 ks |
| Země původu | Německo |




