Rapé Yawanawa Tsunu
Yawanawá Tsunu přináší typicky povznášející a čistící frekvenci. Má silně ženské vlastnosti a je ideální pro vyvažování energií a nalezení hlubokého uzemnění...
Rapé Kaxinawa Forca
Jedno z nejpopulárnějších a nejžádanějších Rapé které máme v nabídce. Kaxinawa Forca je úžasně ostrá a extrémně jasně vibrační Rapé, které přináší uživateli klid mysli a uzemnění. Lidé kmene Kaxinawa velmi rádi experimentují pokud jde o přípravu Rapé...
Rapé Katukina Guayusa je transkontinentální směs, která kombinuje brazilské Rapé s ekvádorskou rostlinou Guayusa. Toto Rapé má velmi tmavou barvu, ale účinky jsou silnější jako v případě šedého Rapé. Poskytuje silný počáteční efekt, které lze popsat jako pocit vystoupání do výšky, chlad a pálení, které se do vás zařízne jako dýka...
| Průměr | 6 cm |
| Výška | 5 cm |
| Země původu | Indie |
Aqua (Cologna) de Sandalo
Hmotnost s obalem: 80 g
Ajurvédský bylinný gel na zuby.
Hot Madras Kari je aromatická směs koření speciálně dovezená z Madrasu a připravená k použití pro všechny autentické kari pokrmy.
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidňující, Léčebný, Klidný spánek, Očistný, Spirituální |
| Vůně | nasládle dřevité aroma blízké opoponaxu s jemně květinovo pižmovitým dotekem |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, meditační, spirituální |
| Vůně: | čerstvá, mátová, typicky kafrovitá |
| Země původu: | Čína |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Toto Rapé má obrovskou sílu, přinášející velmi ostré a extrémně čisté vibrace. Obsahuje popel ze stromu Murici (Byrsonima crassifolia), což je tradiční rostlina lidového lékařství, která se používá k čištění energií, které se hromadí v dolní části břicha. Toto Rapé patří mezi tmavší směsi.
Sangre de Drago - tinktura obsahuje 100% primární pryskyřice/latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. Dračí krev.
Dračí krev z Peru, nakoupená v souladu s ochranou přírody a udržitelnosti. Každý zemědělec, který dračí krev prodává, musí stromy obnovovat, na což dohlíží lesní kontroloři a na základě této kontroly, potom dostávají povolení na vývoz.
Olej ze za studena lisovaných vlašských ořechů




