Čakrové svíce z Karpat

Informace

Čakrová svíce - Krční čakra

Krční čakra tmavě modrá

Aplikace - oblast krku, důlek. Posiluje a otvírá: komunikaci, tvůrčí sebevyjádření, otevřenost, nezávislost a upřímnost v řeči.

Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.

Více informací

Dodání do 10 dnů

53 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Umístění - hrdelní pleteň (štítná žláza) - nachází se v oblasti šíje v rovině štítné žlázy

Působení - Je čakrou hudebníků, básníků, umělců, lidí tvůrčích, schopných silně a zřetelně vnímat estetiku světa a zobrazovat ji ve svých dílech. Každý z nás může v sobě objevit určitý dar. Tvořivost a budování jsou dostupné každému. Krční čakra je výchozím místem pro udána pránu, jejímž úkolem je očišťovat tělo od jedovatých látek. Odtud pochází název této čakry. Nejde však pouze o tělesnou rovinu, očista se týká i mysli a ducha. Potlačené problémy a nepříjemné zkušenosti, které jsme v životě ¨spolkli¨, dále existují v našem podvědomí, a to až do té doby, než je znovu vyvoláme a pak pročistíme a vyřešíme.

Aplikace - oblast krku, důlek. Posiluje a otvírá : komunikaci, tvůrčí sebevyjádření, otevřenost, nezávislost a upřímnost v řeči.

Nabity v kamennem kruhu a včelích úlech v oblasti Bílých Karpat. Vyrobeno ručně s láskou, baleno v eko obalech.

Čakrové svíce z Karpat - sada pro devět čaker

Současná literatura nejčastěji popisuje systém čaker se sedmi hlavními čakrami. Tajné prastaré moudré ezoterické zdroje jich však uvádějí právě 9.

Čakrové svíce jsou pro vás vyrobeny s láskou, a aby byla umocněna jejich léčivá síla, jsou nabity v kamenném kruhu, kde je zakotvena transformační energie...

Čakry jsou energetická centra našeho těla, kterými proudí vitální energie. Významně ovlivňuje naši psychiku i hmotné tělo. Tyto energie jsou často zablokovány a nemůžou proudit tak, aby naše duše a duch mohl vyzařovat zdraví a spokojenost. K odstraňování blokád můžeme použít čisté zářivé barvy, drahokamy, harmonické tóny, Éterické oleje.. či tyto čakrové svíce, které harmonizačním spojením barvy, znaku, vůně a hořením zvýší vibrační pole vašich čaker. 

U čakrových sad je novinkou, že už nemohu pracovat pouze se sedmi čakrami, ale s devíti, což mi po hlubokých prožitcích a poznáních přijde smysluplné a ucelené, proto je nabízím i Vám. Pokud chcete o systému devíti čaker více informací, zde je odkaz na přítele Jirku Veselého, kterému velmi děkuji za zdroj a inspiraci.

Více informací: www.pracesesny.cz/dalsi-tvorba/badani/