Čakrové svíce z Karpat

Informace

Čakrová svíce - Solar plexus

Solar plexus - žlutá

Aplikace na Solar plexus - 3 prsty nad pupkem.

Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.

Více informací

Dodání do 10 dnů

53 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Umístění - Solar plexus - 3 prsty nad pupkem.

Působení - Posiluje a otvírá – rozvoj osobnosti, sebevědomí, schopnost dosáhnout svých cílů, radosti, pocitu vnitřního naplnění a harmonie se sebou a s okolím. Obnovuje energetické procesy a procesy samoléčení. Je zdrojem sebedůvěry a uvědomění vnitřní síly. díky ní jsme schopni odpoutat se od vlivů vnějšího světa a na něj působit svým vlivem. Toto centrum SURIA odpovídá za formování našich principů, etických pravidel a přesvědčení.

Aplikace - na Solar plexus - 3 prsty nad pupkem.

Nabity v kamennem kruhu a včelích úlech v oblasti Bílých Karpat. Vyrobeno ručně s láskou, baleno v eko obalech.

Čakrové svíce z Karpat - sada pro devět čaker

Současná literatura nejčastěji popisuje systém čaker se sedmi hlavními čakrami. Tajné prastaré moudré ezoterické zdroje jich však uvádějí právě 9.

Čakrové svíce jsou pro vás vyrobeny s láskou, a aby byla umocněna jejich léčivá síla, jsou nabity v kamenném kruhu, kde je zakotvena transformační energie...

Čakry jsou energetická centra našeho těla, kterými proudí vitální energie. Významně ovlivňuje naši psychiku i hmotné tělo. Tyto energie jsou často zablokovány a nemůžou proudit tak, aby naše duše a duch mohl vyzařovat zdraví a spokojenost. K odstraňování blokád můžeme použít čisté zářivé barvy, drahokamy, harmonické tóny, Éterické oleje.. či tyto čakrové svíce, které harmonizačním spojením barvy, znaku, vůně a hořením zvýší vibrační pole vašich čaker. 

U čakrových sad je novinkou, že už nemohu pracovat pouze se sedmi čakrami, ale s devíti, což mi po hlubokých prožitcích a poznáních přijde smysluplné a ucelené, proto je nabízím i Vám. Pokud chcete o systému devíti čaker více informací, zde je odkaz na přítele Jirku Veselého, kterému velmi děkuji za zdroj a inspiraci.

Více informací: www.pracesesny.cz/dalsi-tvorba/badani/