Lékořice lysá – Glycyrrhiza glabra je tradiční bylinou, jež je vzpomenuta již v prvním čínském atlase rostlin datovaném 3 000 let p. n. l. Lékořice lysá je typická svou sladkou chutí, kterou většina lidí zná z dob dětství jako pendrek.
Upozorňujeme, že se zde jedná o klasickou damiánu. Damiána je malý keř rostoucí v celém Mexiku a střední Americe. Užívání damiány je datováno již ve staré mayské civilizaci, kde si jako první povšimli jejích účinků španělští misionáři. Pozorovali užití damiány u žen mexických indiánů, jež nápoj slazený medem pily hodinu před stykem.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Při nachlazení / Meditační / Relaxační / Léčebný / Obětina / Očistný / |
| Vůně | čerstvá, kořenitá a balzamická |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Aqua (Cologna) de Ruda
Hmotnost s obalem: 220g
| Latinský název | Ferula asa foetida |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Uklidňující, Afrodiziakální |
| Vůně | silná, intenzivní, česneková až cibulová, kořenitá |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování | uhlík |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | sladká, sametově santalová, s doteky vzácného dřeva z Mysore |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Srdeční čakra - zelená
Aplikace uprostřed hrudi. Posiluje a otvírá: kvality srdce, lásku, soucit, dělení se, spoluúčast srdce, nesobeckost, odevzdanost, uzdravování.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
| Průměr: | 7 cm |
| Výška: | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Pícka obsahuje sítko vhodné velikosti, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Obětina, Léčebný, Klidný spánek, Spirituální |
| Vůně | výrazná, kořenitá, zemitá, sametově smyslná s tóny hořkých mandlí a dřeva |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |




