Bylinný čaj. Charakteristika: Lístky yerby s větvičkami. S přírodním výtažkem ze semen paulínie nápojné – guaranou, a s bylinami - mátou a verbenou citrónovou. Nápoj silně stimuluje CNS. S vysokým obsahem vitamínu B1. Vhodný ke snížení nadváhy, upravuje metabolismus. Vhodné i pro přípravu za studena - terere.
Aqua (Cologna) de Palo Santo
Hmotnost s obalem: 220g
> vyniká čerstvou chutí s ovocno-bylinkovými tóny
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> snadná a rychlá příprava
> balena v papírovém sáčku se zipovým uzávěrem pro lepší uchování aroma
| Váha: | 20 g |
| Balení: | 5 ks |
| Průměr: | cca 1,0 cm |
| Výška: | cca 2,5 cm |
| Vůně: | kadidlová, Vánoční, vznešená a velmi jemná |
Tyto františky jsou ručně vyrobeny podle staré receptury z lipového dřeva křivoklátských lesů a vybraného vonného kadidla.
Andrographis (andrografis) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny právenky latnaté
| Váha: | 80g / 70ml |
| Vůně: | citrusová, kořenitě bylinná, s květinovými tóny |
Květinová voda také známá jako Murray & Lanman Aqua Florida Water
| Váha: | 50 g |
| Velikost: | v balení 10 ks |
| Vůně: | hluboká, sametově balzamická, lehce citrusová i květinová, snoubí se v ní to nejlepší z obou druhů kopálů |
| Země původu: | Mexiko |
Tělové svíce bez parafínu a jiných chemických látek, ze 100% bavlněného kvalitního plátna (damašek), 100% včelího panenského vosku, propolisu z vlastních včelstev, kurkumy (protizánětlivé účinky), bio-šalvěje a potírané levandulovým bio-olejem.
Nabity v kamennem kruhu a včelích úlech. Vyrobeno ručně s láskou, baleno v eko obalech.
10 ks v krabici + 1 zdarma
Blue Lily Flower - Modrý leknín
(Nymphaea caerulea)
Květy, tekutý exktrakt 15:1, 10ml z Thajska
Bylinný čaj. Charakteristika: Listová yerba s větvičkami, s vysokým obsahem vitamínů a minerálů. Jemné, vyvážené v chuti. Lehce kouřově natrpklé aroma. Velmi tmavý nálev. Zraje 20 měsíců.
Výjimečný nápoj z vrbovky úzkolisté.
Množství 75g




