| Latinský název: | Dracaena cinnabari |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný |
| Vůně: | kořenitá, lehká, pryskyřičnatě subtilní, očistná, temně hluboká |
| Země původu: | Jemen |
| Způsob spalování: | uhlík |
Přírodní ájurvédská zubní pasta bez fluoridu - se solí, hřebíčkem, zázvorem a mátou.
| Latinský název | Salvia mellifera |
| Účinek | Obětina / Očistný / Spirituální |
| Vůně | jasně bylinná, typicky šalvějová se silnými tóny máty, hladce balzamická a opojná zároveň, krystalicky čistá |
| Délka | cca 11 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Ve slevě 1 kus kvůli překročení doby minimální trvanlivosti 2.5.2021. Maca – Trib BIO je směs dvou afrodisiakálních bylin, a to plodu kotvičníku zemního (obsahuje nejvíce protodioscinu z celé rostliny) a gelatinizované maky. Při jejich současném užití dochází k synergickému efektu, který vede ke znásobení jejich afrodisiakálních účinků.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Protium grandiflorum (Burseraceae)
Vhodné k vykuřování. Harmonizuje energie.
Aqua (Cologna) de Jazmin
Hmotnost s obalem : 80 g.
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | sladce květinová, hluboká, tajemná, s výraznými tóny damašských růží |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Extra čokoládová tabulka s křupavými kousky kakaových bobů
70% - Kakaové nibsy
Bylinný čaj. Charakteristika: Yerba listová, hrubě sekaná, s příměsí větviček a trochy prachu ve vyváženém poměru. Velmi kvalitní a tradiční yerba maté. Vynikající, dlouhotrvající a lehce nasládlé chuti. Sklizeno na plantážích Las Marías.
Nejkvalitnější ručně sbíraná granátová jablka, sušená za přísných hygienických podmínek
| Latinský název: | Hyssopus officinalis |
| Hmotnost: | 15 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, magie |
| Vůně: | bylinná, dřevitá, letně teplá |
| Země původu: | Česká republika |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Curcuma longa |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, posilující, očistný |
| Vůně: | teplá, velice subtilní, kořenitá s orientálním a exotickým nádechem |
| Země původu: | Indie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
Rozprašovací hlava uzpůsobená na velké lahvičky aromatických vod (270ml a 221ml). Byly vyrobeny na zakázku českou firmou, velké díky
Černá barva
Rapé Kaxinawa Canaleiro
Další fantastické Rapè z Kaxinawy. Svým vzhledem se toto Rapè mezi šedými druhy řádí k těm tmavším, s téměř načernalým zrnem. Ve vůni je možné detekovat kořeněné skořicové tóny, kvalitu listů Caneleiro...
Šišák bajkalský kořen (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny šišáku bajkalského.
Jasmín je velice živá, rychle rostoucí ovíjivá a opadavá liána nebo keřík, má ostré zašpičatělé listy a hvězdicovité shluky bílých nebo růžových květů. Květy jsou velmi aromatické, nejvíce si čerstvé vůně užíváme zjara nebo na začátku léta, kdy se pupeny rozvíjejí v krásné květy.
Férové balení zrnkové kávy Café Arhuacos z Kolumbie
Čokoláda s guaranou spojuje chuť čokolády a „zázračné“ rostliny z brazilského pralesa – guarany.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 3.5 cm |




