Jasmín je velice živá, rychle rostoucí ovíjivá a opadavá liána nebo keřík, má ostré zašpičatělé listy a hvězdicovité shluky bílých nebo růžových květů. Květy jsou velmi aromatické, nejvíce si čerstvé vůně užíváme zjara nebo na začátku léta, kdy se pupeny rozvíjejí v krásné květy.
Férové balení zrnkové kávy Café Arhuacos z Kolumbie
Čokoláda s guaranou spojuje chuť čokolády a „zázračné“ rostliny z brazilského pralesa – guarany.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 3.5 cm |
Trachyspermum ammi neboli adžvain, adžvan či ajowan, nebo též ajwain. Rostlina je známa jako koptský kmín a v některých zdrojích je uváděna jako drsnoplodík moravčinovitý. Pochází z východního Středomoří, snad z Egypta, odkud se přes Blízký východ rozšířil až do Indie. Listy i plody se používají v gastronomii. Plody adžvanu bývají často zaměňovány s plody libečku.
Výběrová listová yerba s větvičkami, je výraznější než obvyklé Rosamonte
Pískavice bývá součástí mnoha směsí koření, jako je indické karí.
| Latinský název: | Hierochloe odorata |
| Vůně: | sladká, teplá, lehce vanilková |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, plátek uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Styrax tonkinensis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, harmonizující, afrodiziakální |
| Vůně: | sladce balzámová, vanilková, měkká a jemná |
| Země původu: | Laos |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Brosimum acutifolium |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | lehká, dřevitě-kořenitá, s jemnými pryskyřičnatými a čokoládovými tóny |
| Země původu: | Peru |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Hypericum perforatum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, magie |
| Vůně: | bylinná, kořenitá a jemně dřevitá lesní vůně |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Valeriana officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, magie |
| Vůně: | lehce animální, bylinná, jemně po čokoládě vonící aroma, které se dá označit jako velmi příjemné |
| Země původu: | Polsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | hluboká, mnohovrstvá, typicky sametová santalová vůně, s kořenitými variacemi a lehkými doteky šalvěje i mírnou chladivostí levandule |
| Země původu: | USA |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.
Jemná mořská keltská sůl je čistě přírodním produktem, vznikajícím z mořské vody na jílovém pobřeží Francie. Obsahuje širokou škálu minerálů a stopových prvků, využijete ji v kuchyni při vaření, ale také v koupelně.




