Koupelová sůl růžová hrubá z Himálaje s květem levandule a růže
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
| Latinský název: | Commiphora myrrha |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, obětina, léčebný, spirituální |
| Vůně: | hořce kořenitá, jemně dřevitá a mandlovitá, se sladce dřevitými tóny |
| Země původu: | Ogaden |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Klidný spánek, uklidňující, relaxační, kreativní, meditační, spirituální |
| Vůně: | jasná a svěží, jemně balzamická, lehce květinová, ušlechtilá |
| Země původu: | Řecko Chios |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, spirituální, posilující, relaxační |
| Vůně: | teplá, sladko-pryskyřičná, prosvětlující a rozveselující |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Pogostemon patchouli |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, afrodisiakální, magie |
| Vůně: | zemitá, mírně dřevitá, hluboká a velmi intenzivní, odstraňuje nepříjemné pachy |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Alpinia officinarum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Léčebný, posilující |
| Vůně: | lehce kořenitá, čerstvá, hřejivá |
| Země původu: | Indonésie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68g |
| Účinek: | Harmonizující, posilující, spirituální |
| Vůně: | sladce květinová, omamná, s tóny jasmínu |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | Harmonizující, maditační |
| Vůně: | sladce pižmovitá, orientální, težce květinová |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Váha: | 6 g |
| Vůně: | zemitě kouřovitá, sladce animální s tóny ambry |
| Země původu: | Indie |
Rapé Nukini Yemanja
Výjimečný produkt od mistrných výrobců z kmene Nukini obohacený jemností bílých růží. Tato posvátná směs T. de Corda, Tsunu a růží sebou nese jemnou, ženskou, povznášející energii. Téměř hedvábná textura této směsi a její příjemná vůně vás překvapí svou intenzitou i jemností...
Rapé Katukina Pau Pereira
Toto světle hnědě Rapè z kmene Katukina je určeno k meditaci nebo uvolnění energií. Pau Pereira se stala známá jako jedno z nejsilnějších a nejkonzistentnějších Rapé. Tato směs z kmene Katukina není o nic méně účinná..
Rapé Yawanawa Tonka Lush
Příjemný druh Rapé obohacen o mimořádně luxusní vůni semene fazole Tonka. Je to opravdu výjimečné a hluboce uzemňující Rapé. Využití nalezne tato vyvážená a silná směs během různých rituálů...
Klimakterium (přechod) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro tělesnou a duševní pohodu žen v klimakteriu.
Panela je ztuhlá sladká třtinová šťáva, která má bohatou škálu chutí a vůní. Používá se jako zdravější varianta slazení.
PANELA se vyrábí z cukrové třtiny a je známá též pod názvy: chancaca, piloncillo, panocha, penuche, mascobado, azúcar de turbinado, jaggery, gur, rapadura, papelillo, raspadura, empanizao.
Mung dál, Moong Dall. Loupané fazolky mungo půlené, vhodné k přípravě vegetariánských pokrmů. Někdy označovány také jako žlutý hrách či čočka.
| Účinek | Očistný / Šamanismus / Harmonizující |
| Vůně | výrazně bylinná, pryskyřičnatá, sladce trávová |
| Délka | cca 11 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 1 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Provonění prostoru / Spirituální / Uklidňující / |
| Vůně | velmi spirituální, suchá, dřevitá, květinová |
| Země původu | EU |
| Způsob spalování | elektronická kadidelnice, vykuřovací pícka |




