Aqua (Cologna) de Palo Santo
Hmotnost s obalem: 80 g
| Objem | 10 ml |
| Vůně | lehce jasmínová, lehká a subtilní |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Zubní pasta z ájurvédských olejů výborné eukalyptovo-skořicové chuti.
| Latinský název: | Commiphora myrrha |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, obětina, relaxační, spirituální |
| Vůně: | příjemně dřevitá, hořce kořenitá, balzamická |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Commiphora myrrha |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, léčebný, meditační, spirituální |
| Vůně: | kořenitá, zemitá, typicky myrhová |
| Země původu: | Keňa |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Styrax benzoin |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, harmonizující, afrodiziakální |
| Vůně: | sladce balzámová, čokoládová až kořenitá |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Pferocarpus santalinus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, harmonizující, afrodiziakální, relaxační |
| Vůně: | teplá, dřevitá, připomíná bílý santal, vytváří příjemnou a spokojenou atmosféru |
| Země původu: | Kamerun |
| Způsob spalování: | uhlík, plátek mica, vykuřovací pícka |
| Latinský název: | Betula pendula |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, harmonizující, magie |
| Vůně: | jemně dřevitá, nasládle pryskyřičnatá, hřejivá a konejšivá |
| Země původu: | Srbsko |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík |
Rapé Nukini Mulata
Rapé Nukini Mulata je velmi silný druh Rapé, který je vyroben z T. Moi, popele Parika a byliny Mulatinha, která má příznivý vliv na nervový systém a vede k celkové relaxaci. Rapé je vhodné pro energetickou očistu, zklidnění a koncentraci...
Rapé Yawanawa Pau Mulata
Silné a hluboce tradiční Rapé z kmene Yawanawa, připravené z Pau Mulata (Mulateiro). Podobné v celkovém složení jako slavné Yawanawa Mulateiro, ještě více „šedé“ vzhledem a účinkem...
V chuti lahodné, listové maté jedné z předních uruguayských značek.
Vzácná, speciální a velmi cenná pryskyřice z deštného pralesa v Peru
| Průměr | 9,5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
Mletý list v prášku pro snadné užití. Jinan dvoulaločný, známý také pod názvem ginkgo biloba, je opadavý strom, jehož pozitivních účinků na lidský organismus využívali již ve starověké Číně. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin naší planety (na Zemi rostla již v době dinosaurů) s velmi vysokou odolností vůči nepříznivým okolním vlivům.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Účinek | Spirituální, Uklidňující, Meditační |
| Vůně | dřevitě santalová, sametově sladká |
| Průměr | 1 cm |
| Délka | 4 cm |
| Balení | 16 ks |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek |
Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Kreativní |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, méně citrusová než u druhů z Ománu, vznešená, typicky kadidlová |
| Země původu | Etiopie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
Bylinný sirup, rozpouštějící hleny. Svou činností okamžitě zklidňuje podrážděné hrdlo.
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Pícka obsahuje sítko vhodné velikosti, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název: | Protium nodulosum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, obětina, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | vícevrstvá, tajemná, hluboká s květinovým nádechem a tóny zralého melounu, nepodobá se pravé myrze |
| Země původu: | Peru |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Boswellia frereana |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, posilující, meditační, spirituální |
| Vůně: | typicky kadidlová, lehce balzamická, sametově, teple hřejivá a sladce pryskyřičnatá s jemnými květinovými doteky a tóny mošusu |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Daemonorops draco |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Afrodiziakální |
| Vůně | jemná, pryskyřičná i mechová, subtilně sladká |
| Země původu | Sumatra |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Inula helenium |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, léčebný, očistný |
| Vůně: | kořenitě dřevitá, mírně kafrovitá a velmi příjemná |
| Země původu: | Bulharsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 200 g |
| Země původu: | červený granát z Tanzánie |




