Rapé Katukina Parica
Parica z kmene Katukina s nádechem lesního rostlinstva. Toto velmi jemně drcené Rapé je o něco tmavěji šedé než obvykle. Nejprve se vám bude zdát mimořádně silné, ale během několika okamžiků se dostanete do hlubokého klidu a jasnosti bytí...
Ivan čaj z Komarice s Rhododendronom Adamsii (Sagan Dalya)
Výjimečný nápoj našich předků vyrobený podle původních receptur fermentací vrbovky úzkolisté. Naše vrbovka úzkolistá pochází z ekologicky čisté a čarovné Archangeľské oblasti na severu Ruska z údolí řeky Severní Dvina.
Množství 75g
| Latinský název | Punica granatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Magie / Posilující / Očistný |
| Vůně | bylinná, jemně ovocná až květinová |
| Země původu | Turecko |
| Způsob spalování | plátek mica, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Mentha piperata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Spirituální / |
| Vůně | mátová, velmi čerstvá, chladivá |
| Země původu | Japonsko |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Arónie je opadavý keř původem ze Severní Ameriky. Díky ptákům, kteří plody arónie pojídají, se rostlina rozšířila i do dalších částí světa, kde volně zplaněla. Dobře se jí daří zejména v mírném pásu. V Evropě se pěstovat začala kolem roku 1700.
Extra kvalitní, jemně mletá guarana z Brazílie. Guarana není pražena, je pouze namleta a několikrát sítována pro dosažení vysoké jemnosti. Guarana HQ je kvůli několikanásobnému sítování o poznání dražší než běžně dodávaná mletá guarana na váhu. Guarana patří mezi nejsilnější legální stimulanty.
Ašvaganda je základní podporující tonikum indické ájurvédy, používající se „při slabostech těla i mysli”. Podle tisíciletých ájurvédských zkušeností pravidelné užívání withanie omlazuje a upevňuje duševní zdraví a vitalitu člověka.
Kakaová hmota BIO vyrobená z výjimečných ekvádorských kakaových bobů.
Kakaová hmota vyrobená z výjimečných ekvádorských kakaových bobů.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Účinná kombinace slzovky, citroníku, semínek lotosu a houby Maitake pro snadnou přípravu nápoje na posílení systému Pi (sleziny) a celkovou detoxikaci. Doplňte svou zdravou snídani.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální, Relaxační, Provonění prostoru |
| Vůně | kadidlová, vánoční, vznešená a velmi jemná |
| Průměr | 1 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Balení | cca 15 - 20 ks |
| Země původu | Německo |
| Účinek | Provonění prostoru |
| Vůně | ušlechtilá a smyslná, bohatá na čisté santalové dřevo, s jemně dřevitými, hluboce sametovými akcenty a královskou vznešeností santalu |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
Yerba mate čistě listové
| Objem | 10 ml |
| Vůně | sladce dřevitá, sametově hluboká, typicky santalová |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Kolekce čajů
Aqua (Cologna) de Naranja
Hmotnost s obalem: 80 g
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | sladce orientální, exotická, vzrušující, mírně zemitá |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Koupelová sůl růžová hrubá z Himálaje s květem levandule a růže
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
| Latinský název: | Commiphora myrrha |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, obětina, léčebný, spirituální |
| Vůně: | hořce kořenitá, jemně dřevitá a mandlovitá, se sladce dřevitými tóny |
| Země původu: | Ogaden |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Klidný spánek, uklidňující, relaxační, kreativní, meditační, spirituální |
| Vůně: | jasná a svěží, jemně balzamická, lehce květinová, ušlechtilá |
| Země původu: | Řecko Chios |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, spirituální, posilující, relaxační |
| Vůně: | teplá, sladko-pryskyřičná, prosvětlující a rozveselující |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Pogostemon patchouli |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, afrodisiakální, magie |
| Vůně: | zemitá, mírně dřevitá, hluboká a velmi intenzivní, odstraňuje nepříjemné pachy |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Alpinia officinarum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Léčebný, posilující |
| Vůně: | lehce kořenitá, čerstvá, hřejivá |
| Země původu: | Indonésie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68g |
| Účinek: | Harmonizující, posilující, spirituální |
| Vůně: | sladce květinová, omamná, s tóny jasmínu |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | Harmonizující, maditační |
| Vůně: | sladce pižmovitá, orientální, težce květinová |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Váha: | 6 g |
| Vůně: | zemitě kouřovitá, sladce animální s tóny ambry |
| Země původu: | Indie |
Rapé Nukini Yemanja
Výjimečný produkt od mistrných výrobců z kmene Nukini obohacený jemností bílých růží. Tato posvátná směs T. de Corda, Tsunu a růží sebou nese jemnou, ženskou, povznášející energii. Téměř hedvábná textura této směsi a její příjemná vůně vás překvapí svou intenzitou i jemností...
Rapé Katukina Pau Pereira
Toto světle hnědě Rapè z kmene Katukina je určeno k meditaci nebo uvolnění energií. Pau Pereira se stala známá jako jedno z nejsilnějších a nejkonzistentnějších Rapé. Tato směs z kmene Katukina není o nic méně účinná..
Rapé Yawanawa Tonka Lush
Příjemný druh Rapé obohacen o mimořádně luxusní vůni semene fazole Tonka. Je to opravdu výjimečné a hluboce uzemňující Rapé. Využití nalezne tato vyvážená a silná směs během různých rituálů...
Klimakterium (přechod) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro tělesnou a duševní pohodu žen v klimakteriu.
Panela je ztuhlá sladká třtinová šťáva, která má bohatou škálu chutí a vůní. Používá se jako zdravější varianta slazení.
PANELA se vyrábí z cukrové třtiny a je známá též pod názvy: chancaca, piloncillo, panocha, penuche, mascobado, azúcar de turbinado, jaggery, gur, rapadura, papelillo, raspadura, empanizao.
Mung dál, Moong Dall. Loupané fazolky mungo půlené, vhodné k přípravě vegetariánských pokrmů. Někdy označovány také jako žlutý hrách či čočka.
| Účinek | Očistný / Šamanismus / Harmonizující |
| Vůně | výrazně bylinná, pryskyřičnatá, sladce trávová |
| Délka | cca 11 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 1 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Provonění prostoru / Spirituální / Uklidňující / |
| Vůně | velmi spirituální, suchá, dřevitá, květinová |
| Země původu | EU |
| Způsob spalování | elektronická kadidelnice, vykuřovací pícka |




