Bakhoor

Informace

Zobrazit větší

Sultan Bakhoor

RY2340

Hmotnost25 g
ÚčinekUklidňující / Relaxační / Afrodiziakální /
Vůněomamná kombinace těžkých květinových tónů se sametovou vůní orlářky a dřevitými doteky santalového dřeva
Země původuOmán
Způsob spalováníuhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka

Více informací

Dodání do 10 dnů

209 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Bakhoor je tradiční vykuřovací směs, používaná především v Arabském světě.  Skládá se z přírodních surovin, hlavní složku tvoří většinou orlářkové dřevo, které se napouští a kombinuje s dalšími vonnými složkami, jako jsou éterické oleje, pryskyřice, santalové dřevo, ambra a vonné byliny.

Každý výrobce má svůj tajný recept, který se dědí z generace na generaci a může se lišit v použití výchozích surovin a jednotlivých poměrů. Jde vždy o ruční práci s nejkvalitnějšími vonnými složkami. Obecně platí, že čím je Bakhoor uchováván déle, tím má lepší vůni.

Jedná se o velmi kvalitní a luxusní produkt, používaný pro významné příležitosti, jako jsou svatby, uctění hostů, milostné chvíle, odpočinek, k posílení pozitivní energie, uctívání a obětiny, také na odstranění negativních emocí, zlepšení nálady a posílení kreativity. Bakhoor velmi dobře neutralizuje pachy, dezinfikuje místnosti a v obchodním prostředí motivuje zákazníky.

Tento Bakhoor není komerčně vyráběn, jedná se o místní Ománský produkt, používaný v zemi hlavně pro osobní spotřebu, vyrobený ománskými ženami z těch nejkvalitnějších surovin.

Zkuste i Vy fascinující vůně tohoto proslulého vykuřovadla.

 

Sultan bakhoor - omamná  kombinace těžkých květinových tónů se sametovou vůní orlářky a dřevitými doteky santalového dřeva