Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Rapé Kuntanawa Veia de Paje
Jedná se o Rapé získané od kmene Kuntanawa. Rapé obsahuje révu zvanou ‚Veia de Pajé‘ nebo také ‚Shaman´s Vein‘ (žíla šamana), což je bylina používána amazonským kmenem jako medicína sloužící k různým magickým účelům a ceremoniím...
Tělové svíce bez parafínu a jiných chemických látek, ze 100% bavlněného kvalitního plátna (damašek), 100% včelího panenského vosku, propolisu z vlastních včelstev, kurkumy (protizánětlivé účinky), bio-šalvěje a potírané levandulovým bio-olejem.
Nabity v kamennem kruhu a včelích úlech. Vyrobeno ručně s láskou, baleno v eko obalech.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
| Latinský název: | Rosa damascena |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, afrodisiakální, magie |
| Vůně: | jemná, mírně růžová, bylinná a očistná |
| Země původu: | Maroko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektridká kadidelnice |
| Délka: | 22.00 |
| Velikost: | 8 ks/bal. |
| Vůně: | typicky kadidlová, sladce balzamická, citrusová po grepech, sametově pryskyřičnatá |
| Země původu: | Omán |
Cordyceps (housenice čínská) patří k nejcennějším houbám čínské medicíny.
Zvolte ideální poměr polysacharidů, cordycepinu, D-manitolu a dalších bioaktivních látek pro nejlepší výsledky.
Tělové svíce bez parafínu a jiných chemických látek, ze 100% bavlněného kvalitního plátna (damašek), 100% včelího panenského vosku, propolisu z vlastních včelstev, kurkumy (protizánětlivé účinky), bio-šalvěje a potírané levandulovým bio-olejem.
Nabity v kamennem kruhu a včelích úlech. Vyrobeno ručně s láskou, baleno v eko obalech.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Aqua de Kananga, kolínská voda se silicemi (esenciálními oleji) z rostlin.
Hmotnost s obalem: 220g
Mild Madras Kari je aromatická směs koření speciálně dovezená z Madrasu a připravená k použití pro všechny autentické kari pokrmy.
| Latinský název: | Rosa damascena |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, afrodisiakální, magie |
| Vůně: | jemná, mírně růžová, bylinná a očistná |
| Země původu: | Pakistán |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Dipteryx odorata |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, obětina, magie |
| Vůně: | sladká, vanilková, teplá, utišující a konejšivá, exotická |
| Země původu: | Brazílie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Protium copal |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | jasně pryskyřičnatá, sametově balzamická, s dřevitými tóny |
| Země původu: | Peru |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Commiphora mukul |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, léčebný, meditační |
| Vůně: | balzamická, jemně kořenitá, nasládlá, smetanová, dřevitě pryskyřičnatá |
| Země původu: | Indie |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Shorea wiesneri |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Relaxační, posilující, meditační, kreativní, spirituální |
| Vůně: | čirá, jemně éterická a citrónová |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Angelica archangelica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný |
| Vůně: | zemitá, kořenitá, sladká až exotická |
| Země původu: | Bulharsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, meditační |
| Vůně: | bylinná, hřejivá, typicky vánoční |
| Výrobce: | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plotna, pánev |
Kuripe bezové, jednoduché.
Ruční výroba, každý kus je originál s odlišnými rozměry
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Rozchodnice růžová ovlivňuje kognitivní a duševní výkonnost.
Rapé Kuntanawa Alfavaca da Mata
Alfavaca da Mata Rapé se připravuje z místního T. a popela ze stromu Tsunu. Alfavaca da Mata je bylina, která pomáhá bojovat proti tomu, co původní obyvatelé Amazonie nazývají „Panema“, což je obecná negativní energie...
Sananga Oční Kapky - extreme
Pro tradiční amazonské domorodce je Sananga silnou oční medicínou používanou k ostření nočního vidění. Pro současné hledače duchovního uzdravení však Sananga znamená více než jen pomoc s nočním lovem...
Yerba listová, hrubě sekaná, s příměsí větviček a trochy prachu ve vyváženém poměru.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Vysoce kvalitní veterinární přípravek Coriolus, kterého si staří Číňané cenili pro jeho vitalizující účinky na tělo i mysl. Tradiční medicína věří v jeho podpůrné vlastnosti při léčbě nádorových onemocnění.
Coriolus nemůžeme nabízet jako doplněk stravy na základě absurdní vyhlášky EU.
Nabízíme ho tedy jako veterinární přípravek.
| Latinský název: | Boswellia sacra |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, posilující, meditační, spirituální |
| Vůně: | výrazná, s citrusovým aroma i tóny mandlí, ovoce a květin |
| Země původu: | Omán |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Acorus calamus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, afrodisiakální, magie |
| Vůně: | hořko-kořenitá, mírně skořicová, teplá a exotická |
| Země původu: | Chorvatsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
Aqua(Cologna) de Lavanda
Hmotnost s obalem: 220g
| Objem | 10 ml |
| Vůně | sladká, orientální s tóny květin a vzácných dřev |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Orientální směs koření. Barevná všhochuť koření s mangem, granátovým jablkem, mátou a chilli vhodná nejen do mletých mas, ale i k ochucení pražených oříšků, ovocných a zeleninových salátů.
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd. Pícka obsahuje sítko vhodné velikosti, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název: | Cedrus atlantica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, harminizující, magie |
| Vůně: | teplá, kořeněná, mírně nasládlá, balzamická |
| Země původu: | Francie |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |




