Čakra třetí oko - indigově modrá
Hypofýza (podvěsek mozkový) - osmá čakra, třetí oko. Rozkládá se uprostřed čela, nad kořenem nosu v bodě mezi obočím.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
| Latinský název: | Eucalyptus globulus |
| Váha: | 20 g |
| Účinek: | Očistný léčebný, posilující |
| Vůně: | lehká, čerstvá, připomínající kafr |
| Země původu: | Portugalsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
Rapé Orchid Fever
Po počáteční fázi a odstranění hlenu dochází k nárůstu teploty a jemná květinová horečka ovládne celé tělo. Orchid fever doslova omývá uživatele a odstraňuje všechny negativní energie, které přetrvávají v podvědomí. Uklidňuje mysl a odvádí vás do oblasti květin. Hluboce ženská a výživná květinová směs.
Rapé Katukina Parica Cumaru
Jedná se o velmi silnou směs, která se vyznačuje tmavě písčitou barvou a fantastickou vůni. Po opadnutí prvního intenzivního prožitku, přichází pocity hlubokého uvolnění a klidu, které přetrvávají několik hodin...
Vysoce čistý ß-1,3/1,6 D-glukan prokazatelně působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Pro podporu jeho účinků jsme přidali vitamín C. Doporučujeme užívat spolu s vitálními houbami.
> má plný, čokoládově-kouřový aftertaste, jiný než nápoj z drcených listů RIO BLANCO
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> snadná a rychlá příprava
> balena v papírovém sáčku se zipovým uzávěrem pro lepší uchování aroma
Aqua (Cologna) de Palo Santo
Hmotnost s obalem: 80 g
| Objem | 10 ml |
| Vůně | lehce jasmínová, lehká a subtilní |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Zubní pasta z ájurvédských olejů výborné eukalyptovo-skořicové chuti.
| Latinský název: | Commiphora myrrha |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, obětina, relaxační, spirituální |
| Vůně: | příjemně dřevitá, hořce kořenitá, balzamická |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Commiphora myrrha |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, léčebný, meditační, spirituální |
| Vůně: | kořenitá, zemitá, typicky myrhová |
| Země původu: | Keňa |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Styrax benzoin |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, harmonizující, afrodiziakální |
| Vůně: | sladce balzámová, čokoládová až kořenitá |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Pferocarpus santalinus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, harmonizující, afrodiziakální, relaxační |
| Vůně: | teplá, dřevitá, připomíná bílý santal, vytváří příjemnou a spokojenou atmosféru |
| Země původu: | Kamerun |
| Způsob spalování: | uhlík, plátek mica, vykuřovací pícka |
| Latinský název: | Betula pendula |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, harmonizující, magie |
| Vůně: | jemně dřevitá, nasládle pryskyřičnatá, hřejivá a konejšivá |
| Země původu: | Srbsko |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík |
Rapé Nukini Mulata
Rapé Nukini Mulata je velmi silný druh Rapé, který je vyroben z T. Moi, popele Parika a byliny Mulatinha, která má příznivý vliv na nervový systém a vede k celkové relaxaci. Rapé je vhodné pro energetickou očistu, zklidnění a koncentraci...
Rapé Yawanawa Pau Mulata
Silné a hluboce tradiční Rapé z kmene Yawanawa, připravené z Pau Mulata (Mulateiro). Podobné v celkovém složení jako slavné Yawanawa Mulateiro, ještě více „šedé“ vzhledem a účinkem...
V chuti lahodné, listové maté jedné z předních uruguayských značek.
Vzácná, speciální a velmi cenná pryskyřice z deštného pralesa v Peru




