| Průměr | 9,5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
Mletý list v prášku pro snadné užití. Jinan dvoulaločný, známý také pod názvem ginkgo biloba, je opadavý strom, jehož pozitivních účinků na lidský organismus využívali již ve starověké Číně. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin naší planety (na Zemi rostla již v době dinosaurů) s velmi vysokou odolností vůči nepříznivým okolním vlivům.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Účinek | Spirituální, Uklidňující, Meditační |
| Vůně | dřevitě santalová, sametově sladká |
| Průměr | 1 cm |
| Délka | 4 cm |
| Balení | 16 ks |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek |
Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Kreativní |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, méně citrusová než u druhů z Ománu, vznešená, typicky kadidlová |
| Země původu | Etiopie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
Bylinný sirup, rozpouštějící hleny. Svou činností okamžitě zklidňuje podrážděné hrdlo.
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Pícka obsahuje sítko vhodné velikosti, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název: | Protium nodulosum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, obětina, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | vícevrstvá, tajemná, hluboká s květinovým nádechem a tóny zralého melounu, nepodobá se pravé myrze |
| Země původu: | Peru |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Boswellia frereana |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, posilující, meditační, spirituální |
| Vůně: | typicky kadidlová, lehce balzamická, sametově, teple hřejivá a sladce pryskyřičnatá s jemnými květinovými doteky a tóny mošusu |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Daemonorops draco |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Afrodiziakální |
| Vůně | jemná, pryskyřičná i mechová, subtilně sladká |
| Země původu | Sumatra |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Inula helenium |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, léčebný, očistný |
| Vůně: | kořenitě dřevitá, mírně kafrovitá a velmi příjemná |
| Země původu: | Bulharsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 200 g |
| Země původu: | červený granát z Tanzánie |
Rapé Yawanawa Tsunu
Yawanawá Tsunu přináší typicky povznášející a čistící frekvenci. Má silně ženské vlastnosti a je ideální pro vyvažování energií a nalezení hlubokého uzemnění...
Rapé Kaxinawa Forca
Jedno z nejpopulárnějších a nejžádanějších Rapé které máme v nabídce. Kaxinawa Forca je úžasně ostrá a extrémně jasně vibrační Rapé, které přináší uživateli klid mysli a uzemnění. Lidé kmene Kaxinawa velmi rádi experimentují pokud jde o přípravu Rapé...
Rapé Katukina Guayusa je transkontinentální směs, která kombinuje brazilské Rapé s ekvádorskou rostlinou Guayusa. Toto Rapé má velmi tmavou barvu, ale účinky jsou silnější jako v případě šedého Rapé. Poskytuje silný počáteční efekt, které lze popsat jako pocit vystoupání do výšky, chlad a pálení, které se do vás zařízne jako dýka...
| Průměr | 6 cm |
| Výška | 5 cm |
| Země původu | Indie |
Aqua (Cologna) de Sandalo
Hmotnost s obalem: 80 g
Ajurvédský bylinný gel na zuby.
Hot Madras Kari je aromatická směs koření speciálně dovezená z Madrasu a připravená k použití pro všechny autentické kari pokrmy.
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidňující, Léčebný, Klidný spánek, Očistný, Spirituální |
| Vůně | nasládle dřevité aroma blízké opoponaxu s jemně květinovo pižmovitým dotekem |
| Země původu | Keňa |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, meditační, spirituální |
| Vůně: | čerstvá, mátová, typicky kafrovitá |
| Země původu: | Čína |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Toto Rapé má obrovskou sílu, přinášející velmi ostré a extrémně čisté vibrace. Obsahuje popel ze stromu Murici (Byrsonima crassifolia), což je tradiční rostlina lidového lékařství, která se používá k čištění energií, které se hromadí v dolní části břicha. Toto Rapé patří mezi tmavší směsi.
Sangre de Drago - tinktura obsahuje 100% primární pryskyřice/latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. Dračí krev.
Dračí krev z Peru, nakoupená v souladu s ochranou přírody a udržitelnosti. Každý zemědělec, který dračí krev prodává, musí stromy obnovovat, na což dohlíží lesní kontroloři a na základě této kontroly, potom dostávají povolení na vývoz.
Olej ze za studena lisovaných vlašských ořechů
Lékořice lysá – Glycyrrhiza glabra je tradiční bylinou, jež je vzpomenuta již v prvním čínském atlase rostlin datovaném 3 000 let p. n. l. Lékořice lysá je typická svou sladkou chutí, kterou většina lidí zná z dob dětství jako pendrek.
Upozorňujeme, že se zde jedná o klasickou damiánu. Damiána je malý keř rostoucí v celém Mexiku a střední Americe. Užívání damiány je datováno již ve staré mayské civilizaci, kde si jako první povšimli jejích účinků španělští misionáři. Pozorovali užití damiány u žen mexických indiánů, jež nápoj slazený medem pily hodinu před stykem.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Při nachlazení / Meditační / Relaxační / Léčebný / Obětina / Očistný / |
| Vůně | čerstvá, kořenitá a balzamická |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Aqua (Cologna) de Ruda
Hmotnost s obalem: 220g
| Latinský název | Ferula asa foetida |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Uklidňující, Afrodiziakální |
| Vůně | silná, intenzivní, česneková až cibulová, kořenitá |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování | uhlík |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | sladká, sametově santalová, s doteky vzácného dřeva z Mysore |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Srdeční čakra - zelená
Aplikace uprostřed hrudi. Posiluje a otvírá: kvality srdce, lásku, soucit, dělení se, spoluúčast srdce, nesobeckost, odevzdanost, uzdravování.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
| Průměr: | 7 cm |
| Výška: | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Pícka obsahuje sítko vhodné velikosti, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název | Commiphora myrrha |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Obětina, Léčebný, Klidný spánek, Spirituální |
| Vůně | výrazná, kořenitá, zemitá, sametově smyslná s tóny hořkých mandlí a dřeva |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |




