Bylinné a ovocné prášky (SP)

Informace

Banán prášek Zobrazit větší

Banán prášek

Sušený banán ve formě prášku (moučky), 100% přírodní produkt – banán přímo z Peru. Koktejl připravený z banánového prášku je velmi lahodný a navodí nezapomenutelnou atmosféru ráje.

Více informací

Dodání do 10 dnů

74 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Jedinečný produkt na našem trhu -  sušený banán ve formě prášku (moučky), 100% přírodní produkt – banán přímo z Peru. Koktejl připravený z produktu Salvia Paradise® je velmi lahodný a navodí nezapomenutelnou atmosféru tropického ráje. Velmi vhodné je přidat med dle chuti. Prášek z banánu je vhodný k přímé konzumaci, k přípravě vynikajících nápojů a nejrůznějších koktejlů i jako přídavek do hlavních jídel a příloh. Není sladký.

 

Banány se řadí k nejdůležitějším plodům světa, protože pro milióny lidí jsou hlavním zdrojem potravy. Lékaři a odborníci na výživu zdůrazňují jejich dobrou stravitelnost. Doporučují je jako dětskou stravu. Banán je třetí plodinou světa (hned po kukuřici a rýži), u které je znám celý genom.

TIP na přípravu: Požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2× více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.

Surovina pro přípravu bylinného čaje a individuální užití