Indie

Informace

Vonné tyčinky - Pure Incense, 1972 kolekce, Sandalwood Zobrazit větší

Vonné tyčinky - Pure Incense, 1972 kolekce, Sandalwood

Hmotnost50 g
ÚčinekUklidňující / Meditační / Provonění prostoru /
Vůněsametově santalová, hluboce spirituálná a vznešená
Délka20 cm
Země původuIndie

Více informací

Dodání do 10 dnů

450 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Pure incense je nádherným zjevením ve světě Indických vonných tyčinek. Nosný základ byl snížen na minimum, převládají zde čisté vonné složky a esenciální oleje špičkové kvality. Výsledkem jsou úchvatné, nesmírně sofistikované, jemně éterické a líbezné vůně, jež si nezadají s kvalitou japonských vonných tyčinek. Ponořte se i Vy v doprovodu jemnohmotných vonných vibrací do spirituální, poklidné atmosféry smyslné Indie, jež Vám pomůže pochopit vlastní duchovní cestu svého nitra.


Nová série 70s přináší neopakovatelnou atmosféru konce šedesátých a sedmdesátých let. Východní vlivy přichází do Západní Evropy a přinášejí s sebou nové, inspirativní podněty, hypnotickou hudbu, pestré barvy, asijské náboženství a úchvatné vůně. Tyčinky jsou vyrobeny podle původních receptů z této doby.

Tyto santálové tyčinky byly vyrobeny podle receptu z roku 1972, kdy jsme se mohli spolehnou, že jsou Indické tyčinky čistě přírodní a vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Mají mysteriózní, sladce sametovou omamnou santalovou vůni klasických Indických vonných tyčinek staré školy.

Balení obsahuje 45-50 ks. tyčinek