Květové vody Florihana

Informace

Nové Hydrolát cist BIO 200ml Florihana Zobrazit větší

Hydrolát vavřín BIO 200ml

Čerstvý hydrolát z vavřínu (Laurus nobilis) je 100% čistý bez konzervantů a certifikovaný BIO. Získává se destilací listů. Hydrolát je klasifikován jako přírodní aroma.

Více informací

1 Položka

260 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Hydrolát z vavřínu pro vítězný pocit nad problémy s dýcháním.

Symbol vítězství. Vavřín vznešený též vavřín ušlechtilý je aromatický strom z čeledi vavřínovitých původem z Malé Asie, který se postupně rozšířil po Středomoří. Má bohatou historii, byl ceněný ve starověkém Řecku stejně jako Římě. Věnci z vavřínových snítek byli korunováni vítězové, básníci, učenci, studenti medicíny a vojevůdci. Akademický titul bakalář má svůj původ v latinském slově "baccalaureatus", což je zkrácená verze "bacca laurea coronatus", tedy "korunovaný vavřínovým věncem".

Hydrolát z vavřínu vznešeného se používá jako ingredience v kosmetických produktech, které čistí a tonizují smíšenou, mastnou, problematickou pleť a pokožku se sklonem k plísním. Své uplatnění nachází v ústní hygieně stejně jako v péči o vlasy. Podporuje normální funkci dýchacího systému, lze jej použít jako interiérový sprej pro osvěžení, povzbuzení a pocitu sebevědomí.