Pryskyřice

Informace

Nové Zobrazit větší

KADIDLO Somálsko, BEYO (SUPER WILD grade)

Latinský název:Boswellia carteri
Hmotnost:25 g
Účinek:Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální
Vůně:jemně citrusovou, spíše grepovou vůni s typicky kadidlovými akcenty a pryskyřičnato balzamickými tóny s doteky ambry
Země původu:Somálsko
Způsob spalování:uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice

Více informací

Dodání do 13 dnů

139 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Různé druhy kadidlovníku z čeledi březulovitých, rostoucích především v Arábii, Jemenu, Ománu, Somálsku, ale i v Indii, produkují nejznámější a nejproslulejší pryskyřici – kadidlo, zvané též olibanum.

Patří mezi nejúčinnější čističe atmosféry, jak na duchovní i fyzické úrovni, má silné dezinfekční účinky, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Staví most mezi fyzickou a spirituální rovinou bytí. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, je vhodným doprovodem modliteb a meditací, rozšiřuje vědomí, má také významné léčebné účinky.

Somálské sorty, které vám nabízíme, patří mezi to nejlepší nejen z této africké země, ale řadí se k tomu nejkvalitnějšímu kadidlu vůbec. Pochází z místních farem z divoce rostoucích stromů s respektem ke kvalitě suroviny a přírodě.


BEYO, tříděné - je druh kadidla, rostoucí hlavně v Somálsku, jedná se o tu nejvyšší kvalitu tříděnou na větší zrna žluté barvy, patří mezi nejlepší kadidlo srovnatelné s ománskými druhy. Má jemně citrusovou, spíše grepovou vůni s typicky kadidlovými akcenty a pryskyřičnato balzamickými tóny s doteky ambry.