Latexy, oleje a pryskyřice

Informace

Sangre de Drago (Dračí krev) 50 ml pryskyřice

Sangre de Drago - tinktura obsahuje 100% primární pryskyřice/latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. - doplněk stravy

Více informací

8 ks

Skladem

299 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Sangre de Drago - tinktura obsahuje 100% primární pryskyřice/latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. - doplněk stravy

Sangre de Drago je hustá míza vytékající po naříznutí kůry stromu Croton lechleri, barvou připomínající krev. Díky ní a semenům ve tvaru draka je také známa jako "Dračí krev". Používá se vnitřně i zevně. Sangre de Drago je výborným pomocníkem doma i na cestách.

V jihoamerické medicíně jsou již po staletí šťávou ošetřovány rány pro zastavení krvácení, pro urychlení hojení, uzavření ran a ochranu zranění před infekcemi a při kožních obtížích. Dračí krev je užitečná pro všechny typy řezných poranění, škrábanců, vnějších jizev, pupínků a dalších kožních problémů. Jednoduše se aplikuje přímo na postižené místo. Také velice rychle uleví při hmyzím bodnutí a kousnutí klíštětem. Tinktura velmi rychle zasychá a vytváří ochranný povlak.

Použití, dávkování, informace:

Rozpustit 1-3 krát denně 10 kapek ve sklenici vody a vypít.

Upozornění:

  • Ministerstvo zdravotnictví - schváleno hlavním hygienikem České republiky HEM-350-5.01.05-369 /1
  • Není vhodné pro děti do 3 let!
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.

Informace o bylině:

Sangre de Drago

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Croton lechleri Muell. Arg. neschválila.

Balení: 50ml 100% latexu

Hmotnost s obalem: 140g