Byliny a čaje sáčkované (SP)

Informace

Odběr novinek

Byliny a čaje sáčkované (SP) Počet produktů: 50

na stránku
Zobrazeno 43 – 50 z 50 položek
 • 169 Kč Dodání do 10 dnů

  Štětka lesní porcovaná v nálevových sáčcích, které vám usnadní přípravu vašeho oblíbeného čaje. Štětka lesní je statná dvouletá rostlina dorůstající výšky až 2 m. Nalézáme ji podél cest, na pastvinách, rumištích, příkopech, zbořeništích či na okrajích lesů a křovišť.

  169 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 139 Kč Dodání do 10 dnů

  Tie Guan Yin neboli „Železná bohyně milosrdenství“ je považován za jeden z nejlepších čínských oolongů z oblasti Fujian. Velice vhodný je k celodennímu pití, ale i jako odpolední čaj, který nabudí k dalším aktivitám. Chuť je bohatá, charakteristicky květově nasládlá a dlouhotrvající.

  139 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 69 Kč Dodání do 10 dnů

  Vietnam OP je hlavním představitelem černých vietnamských čajů. Pěstuje se na severu vietnamských hor. Nese označení OP (Orange Pekoe), z čehož vyplývá, že se jedná o listový čaj z nejjemnějších částí mladých výhonků. Vietnam OP se vyznačuje plnou harmonickou chutí  s jemným sladovým aroma.

  69 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 62 Kč Dodání do 10 dnů

  Vietnam Tra Nam Sao OP je vietnamský čaj, který je řazen k nejsilnějším zeleným čajům na trhu. Svým obsahem kofeinu převyšuje kávu a je známo, že dokáže povzbudit jako energetický drink. Nese označení OP (Orange Pekoe), z čehož vyplývá, že se jedná o listový čaj z nejjemnějších částí mladých výhonků.

  62 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 99 Kč Dodání do 10 dnů

  Vietnamský mletý černý čaj řadíme do střední třídy. Jedná se o hrubě mletý prášek, jehož výhodou je příprava bez cedění. Nálev poskytuje decentní zaoblenou nevtíravou chuť, kterou se můžete nechat těšit každý den, a to i na cestách.

  99 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 59 Kč Dodání do 10 dnů

  White Monkey neboli bílá opice je známý čínský čaj pocházející z oblasti Fujian. Jedná se o vysoce jakostní pravý zelený čaj, který je někdy díky vysokému podílu ochmýřených tipsů mylně považován za čaj bílý. White Monkey nabízí nálev světle žluté až nazelenalé barvy s jemným a mimořádně čistým aroma.

  59 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 149 Kč Dodání do 10 dnů

  Jiaogulan Thailand je ženšen pětilistý vysoké kvality, který byl pěstován v oblasti provincie Chiang Rai. Připravuje se z něj velice chutný čaj, který dle některých tvrzení předčí účinky ženšenu pravého. Bývá nazýván bylinou nesmrtelnosti či pětilistým že...

  149 Kč
  Dodání do 10 dnů
 • 269 Kč Dodání do 10 dnů

  Ženšen pravý porcovaný v nálevových sáčcích, které vám usnadní přípravu vašeho oblíbeného čaje. Ženšen pravý 6letý BIO byl vypěstován v čisté horské půdě na farmách pohoří Čchang-Paj, kde není vystaven žádným znečišťujícím látkám ani chemikáliím a je pěstován organickými metodami v souladu s přírodou.

  269 Kč
  Dodání do 10 dnů
Zobrazeno 43 – 50 z 50 položek