| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická s nádechem mandlí a citrusů, pryskyřičnatá a kořenitá |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, kadidlová mírně kořenitá |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusovou, pryskyřičnatou, sladkou vůni s výraznějším kadidlovým akcentem |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Relaxační / Meditační / Při nachlazení / |
| Vůně | čerstvá, kořenitá a balzamická |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | netypická, sladce balzamická, jemně zemitá s tóny myrhy |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název: | Boswellia carteri |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální |
| Vůně: | jemně citrusovou, spíše grepovou vůni s typicky kadidlovými akcenty a pryskyřičnato balzamickými tóny s doteky ambry |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Dorema Ammoniacum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Magie / Očistný / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, měkce nasládlá a kořenitá, hluboce spirituální až magická |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Bursera spp. |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Uklidňující / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, zemitá,mysteriózní a lesní |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, typicky kadidlová |
| Země původu | Súdán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně kadidlová, sametově pryskyřičnatá s citrusovými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, zemitá, mysteriózní s doteky citrusů |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka |
| Latinský název | Protium paniculatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | teple balzamická, sametově pryskyřičnatá s doteky citrusů |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka |




